Redster S9 Carbon: Nepřekonatelná rychlost a stabilita

Modely Atomic Redster na bruslení byly vždy zaměřeny zejména na rychlost a stabilitu – dvě podstatné věci, které jsou k bruslení potřeba. Nyní Atomic posunul kombinaci těchto dvou vítězných faktorů na vyšší úroveň, a to u nového modelu Redster S9 Carbon.
Tento model přichází se 100% závodní karbonovou konstrukcí, takže lyže je neuvěřitelně lehká, přitom ale odolná a nabízí daleko přímější přenos rychlostního výkonu a dynamického skluzu. Závodní profil a V tvar lyže umožňuje skvělou kontrolu nad řízením lyže a explozivní zrychlení v každém terénu a na každém sněhu. Výsledkem jsou velmi rychlé a víceúčelové lyže, které si vybírají závodníci Světového poháru jako například Sondre Fossli. Ostatní modely Redster na bruslení, S9 a S7, využívají stejně kvalitní konstrukce, ale jsou trochu více shovívavé pro účely hobby závodníků, jimž lyže odpouští nedokonalosti v technice, přesto ale nabízejí perfektní rychlostní vlastnosti a dobrý skluz.


Redster C9 Skintec: Lyže s mohérem pro závody

Pro závodní sezónu 2017/18 přichází Atomic s novými klasickými lyžemi Skintec, které jsou v současné době velmi populární, protože se nemusí mazat, a přesto vám dávají jistotu odrazu v jakékoli stopě.
Seznamte se tedy s Redster C9 Skintec. Jsou založené na stejné ultralehké Nomexové konstrukci jako Redster Carbon Classic, a jsou tak zatím nejlehčí a nejrychlejší variantou lyží s mohérem od Atomicu. Je to také první Skintec model, který je připraven k závodním výkonům. Nezdá se vám to? Právě tento model dlouhodobě testoval několikanásobný vítěz Světového poháru Tobias Angerer s dalšími elitními lyžaři a právě z jejich úst vzešlo doporučení i výkonnostním lyžařům. Signifikantním znakem modelu Redster C9 Skintec je proužek ze 100% mohéru, který za všech podmínek umožňuje nejen výborný odraz, ale i rychlý skluz. Lyže se také vyznačuje nízkými bočnicemi, flexibilní špičkou a závodní skluznicí, která je vyvinuta za jediným účelem: dosahovat vysoké rychlosti. Nízko položené těžiště v odrazové zóně a SDS technologie zajistí, že se energie od lyžaře přenese do odrazu přímo a s vysokou účinností.


Lyže s mohérem pro každého

Kromě nových Redster C9 Skintec nabízí Atomic celou škálu lyží s mohérovými segmenty, od těch nejsportovnějších přes stále rychlé Pro range až třeba po Redster C7 určené amatérským lyžařům nebo Motion range pro vyložené turisty. Mohéru se konečně dočkaly také juniorské lyže, takže mladí talenti nebudou společně s rodiči či trenéry marnit čas v lyžárně a o to delší dobu stráví ve stopě na zdravém vzduchu.


www.atomic.com