Skvěle si v pátečním sprintu počínala Gabriela Koukalová, která díky 4. místu a propadu Němky Laury Dahlmeierové do 3. desítky, získala nečekaně křišťálový glóbus za hodnocení disciplíny. V sobotní stíhačce Gabriela zabojovala a dojela si pro stříbrnou medaili. Skvěle si ve sprintu počínala i Veronika Vítková, která dojela na 5. místě, ale v sobotu si trochu pohoršila na 10. místo.

V mužích byl z našich nejlepší Ondřej Moravec, který ve sprintu doběhl na 7. místě a v sobotní stíhačce dojel na 8. místě. Špatně si nevedl ani Michal Krčmář, který se z 28. místa ze sprintu posunul ve stíhacím závodě až na 13. místo.

V nedělním hromadném startu dojela Gabriela na 2. místě a Veronika Vítková na 4. místě, čímž si spravila chuť na konci ne moc vydařené sezony. Garbiela navíc získala malý křišťálový glóbus za stíhací závody a celkově skončila 2. v hodnocení světového poháru.

Martin Fourcade ukázal všem, že je současný král biatlonu. Dojel si pro vítězství, přestože mu chyběly všechny zásobníky. Naštěstí mu je poskytl trenér a Martin nebyl diskvalifikován. Naši reprezentanti opět zabodovali. Šestý dojel Michal Šlesingr, který se posledním nesklopeným terčem připravil o stupně vítězů. Skvělé bylo i 9. místo Michala Krčmáře.