„Neslibujeme hory doly, srandu nezkazíme a snad někoho i něco naučíme,“ zvou na akci trutnovští organizátoři v čele s trenérem běžců na lyžích Jakubem Opočenským, který na pár dní přiletěl domů z Norska, kde se stará o výchovu mládeže. Díky tomu budou mít účastníci worshopu jedinečnou šanci vyzkoušet si trénink dle norské metodiky a nejnovějších lyžařských trendů.

Program akce bude zahrnovat testování kolečkových lyží Swix a celoodpružených karbonových horských kol SUP řady XF 2017. Dojde k přestavení nordic walkingových holí Swix a lyží Madshus Propulsion. Na místě bude možné i ochutnat výživové produkty Enervitu. Zájemci o koupi si veškerý sortiment budou moci objednat za zvýhodněné ceny.

V případě testování horských kol doporučují pořadatelé si přinést přilbu, cyklistické tretry a pedály. K dispozici bude jen kolo s běžnými pedály. „A je nutné, aby lidé s sebou měli i dva doklady totožnosti,“ upozornil Jakub Opočenský na podmínku k půjčení kol. V případě testování kolečkových lyží je třeba mít boty na vázání Rottefella, vlastní hole, boty a přilbu.

Sportovní nadšenci, kteří by se například chtěli stát součástí Kasper - Swix teamu, dozví se na House, jak to v klubu chodí a jaké jsou podmínky. Podívejte se na videopozvánku, jak na akci lákají trenér Jakub Opočenský a lyžař Honza Hruška.