Největší světový výrobce holí, německá firma LEKI, představila pro letošní sezónu novinku, která tento problém velmi jednoduše řeší. FIN VARIO, jak se jmenuje nový systém vyměnitelných terčů, vás této starosti jednoduše zbaví. Jakmile zakoupíte hole s tímto systémem, dostáváte k nim základní košíček velikosti S/M, můžete si k nim ale dokoupit tři další různé vyměnitelné typy:

  1. Hroty pro tvrdou stopu a bruslení – jsou v dodávce s holemi, mají terče velikosti S/M a jsou variantou, kterou využijete na vašich výletech nejspíš nejčastěji. Pokud je počasí příznivé a stopa stabilní.
  2. Hroty pro měkčí stopu nesou terče o něco širší, mají velikost M/L a určitě si je rádi nasadíte, pokud stopa změkne a vám se při každém odrazu hůl zaboří hluboko do sněhu. Po chvilce to bývá silně frustrující a hlavně vyčerpávající.
  3. Hroty pro rozbředlou stopu a hluboký sníh nesou terče ještě o něco širší, mají velikost L/XL a jsou vhodné i do hlubokého sněhu.
  4. Hroty pro letní bruslení jsou nejužší a nejlehčí hroty určené pro letní použití s bruslemi nebo kolečkovými lyžemi. Nemusíte si tedy na léto pořizovat další hole, pouze vyměníte hrot a můžete se plně soustředit na váš výkon i během letních měsíců.

LEKI Trigger Shark 2.0 – pomocník k nezaplacení

Zkuste LEKI i vy a zakousněte se do stopy s nově vylepšeným systémem Trigger Shark 2.0. Ten přináší optimální spojení hole s rukavicí a maximální přenos síly v pohybu. Zároveň zajišťuje naprosto komfortní připnutí a odepnutí hole. Prostá poutka jsou nahrazena návlekem na ruku se stahováním na suchý zip, který se upevní přes rukavici, a malé očko se nasadí na trn u madla hole. Nekomfortnějšího užívání lze dosáhnout s kompletem holí a rukavic LEKI, protože u rukavic je očko již přímo všité dovnitř konstrukce rukavice.

RŮŽOVÉ HOLE PRO VŠECHNY

Rádi byste se cítili při vašich výletech jako Gábina Koukalová nebo další závodníci světové špičky? Právě pro vás letos firma LEKI vyrobila další model v růžové barvě: Genius carbon lady – za skvělou cenu 2 740 Kč

Racing Design a trubka ze 75% uhlíkového kompozitu jsou skvěle doplněny inovativním systémem Trigger Shark 2.0, jehož poutka – návleky se prakticky a optimálně zcela přizpůsobí podle rukou, takže je zaručen přímý přenos síly.

Maximálního výkonu dosáhnete například s rukavicemi Nordic Cruise Shark s integrovaným systémem Shark a Nordic Comfort Fit, ve sportovním provedení pro všechny ambiciózní víkendové běžkaře a začátečníky. Úchop „Powerframe“ je přesně přizpůsoben pro každou velikost rukavic a zaručuje nejlepší přenos síly.