Důležitou roli hraje i individuální vnímání tepla a chladu. Každý jsme jiný a každý máme jinou termoregulaci. Švédský výrobce sportovního oblečení CRAFT to dobře ví, a proto již řadu let nabízí oblečení pro různé úrovně výkonu a teplotní podmínky. V kolekci běžkařského oblečení najdeme vysoce funkční modely, které zajistí potřebný komfort všem milovníkům bílé stopy. Prodyšnost, odolnost vůči vodě i větru a perfektně padnoucí střih jsou zajištěny.

Vše začíná u vhodně zvoleného funkčního prádla. Značka CRAFT nabízí škálu 10 řád funkčního prádla, protože univerzální funkční prádlo neexistuje. Při výběru vhodného funkčního prádla záleží vždy na typu aktivity, intenzitě pohybu a okolních teplotních podmínkách.
Pro vysoký výkon v chladných podmínkách je určena řada funkčního prádla ACTIVE INTENISTY. Optimální míra zateplení, příjemná, elastická pletenina s proměnlivou strukturou a bezešvými přechody, skvělé funkční vlastnosti a sportovní efektní design je samozřejmostí.

Craft Pace a Craft Stratum Pro dámy, které se nebojí do toho pořádné opřít je připravena lehká elitní bunda CRAFT Pace a rozepínací kalhoty CRAFT Stratum.

Elitní, nezateplený model je určen pro ženy, které to s tímto sportem myslí opravdu vážně. S použitích těch nejvyspělejších laminovaných materiálů, se kterými Craft pracuje, s pozorností věnované každému detailu vznikl model přesného anatomického střihu a špičkových technických vlastností.
Dámské kalhoty i bunda jsou vybaveny membránou VentAir Wind, kterou využívá i švédský národní tým běžeckého lyžování. Tato membrána zaručuje odolnost vůči větru a částečně i vodě.

Pánové pozor! Pánská bunda a kalhoty a CRAFT STRATUM jsou určeny pro opravdové výkony. Tento model ocení jen opravdový závoďák, který přesně ví, co potřebuje. Maximální výkon je zde podmínkou! Nejlepší materiály, střih propracovaný do nejmenšího detailu – třeba i s průhlednou kapsičkou na skipas do placených běžeckých areálů.
I u pánských modelů STRATUM je zajištěna větru odolnost a částečná vodě odolnost membránou VentAir Wind.


Doplňky Craft pro běžecké lyžování

Nepodceňujme doplňky!
Pro dokonalý komfort celého těla jsou důležité zvolit i vhodné doplňky. Zvlášť při vysoké intenzitě hraje funkčnost doplňků extrémně důležitou roli. Ženy mohou svůj outfit doladit elastickou čepicí s logem CRAFT LIVIGNO PRINTED a tenkými rukavice s větruodolnou membránou CRAFT POWER WS.
Mužům naopak přijde vhod lehká sportovní čelenka ze 100% merino vlny a špičové rukavice CRAFT PODIUM LEATHER s dlaní z přírodní kůže.


Celou kolekci značky CRAFT najdete na https://craft.vavrys.cz/