Olympijský Mall.cz Park návštěvníci během olympiády hojně využívali k odpočinku v relax zóně, občerstvení, wi-fi připojení a velký úspěch měly služby pro nejmenší včetně přebalovacího koutku. Jako zpestření zimních her si Mall.cz pro návštěvníky připravil autogramiády známých osobností a 14. 2. nechybělo ani speciální valentýnské překvapení (video ke zhlédnutí zde). Fanoušci po celou dobu konání festivalu nechávali v Mall.cz Parku vzkazy, které se pak dostaly k jejich oblíbeným sportovcům. „Chtěli jsme, aby se Mall.cz Park stal pro návštěvníky místem pro oddych, odpočinek, ale i setkávání s ostatními a sdílení sportovních zážitků, což se nám povedlo. Fanoušci si užili i řadu doprovodných akcí s olympijskou tématikou, které jsem uspořádali spolu s našimi partnery,“ dodává Barbora Soukupová, event manager Mall.cz.

Ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové se v Olympijském Mall.cz Parku uskutečnila 22. února speciální Mall.cz Olympijská výzva. Děti z dětských domovů otestovaly své dovednosti v curlingu, biatlonové střelbě, bruslení na ledové ploše a pumptracku. To vše za podpory známých osobností – Radka Štěpánka, Renaty Langmannové a Jitky Schneiderové. „Velmi nás potěšila možnost pozvat děti do Mall.cz Parku v Brně, kde si mohly zasoutěžit, zažít olympijskou atmosféru a setkat se s inspirativními osobnostmi. Je to skvělý začátek naší spolupráce se společností Mall.cz a moc se těšíme na její pokračování“, uvedla ředitelka nadace, Terezie Sverdlinová.

Téměř 500 000 unikátních návštěv zaznamenala speciální olympijská kampaň, v rámci níž mohli zákazníci nakupovat na Mall.cz produkty za zvýhodněné ceny se slevou až 63 %. V případě zisku medaile se pak aktivovala další jednodenní slevy na nákup ve výši 10 %. Velkým úspěchem se může pochlubit také olympijská kolekce AlpinePro, která se stala nejprodávanější kolekcí historie. Některé kousky byly dokonce vyprodané už před začátkem olympiády a bylo tak nutné vyrobit a ušít nové. Absolutním hitem kolekce byla ikonická čepice „raškovka“ s neuvěřitelnými 8 000 prodanými kusy.