Celodenní, diskrétní parťák

Hodinky nás nadchly svým vzhledem. Na rozdíl od našich starých sportovních hodinek je můžeme mít neustále na ruce. Přes den v práci a večer také ve městě. V kombinaci s koženým řemínkem vypadají opravdu elegantně. Při spojení s telefonem vás vívoactive3 upozorní na příchozí volání, blížící se schůzky, umí ovládat i hudbu v mobilu. Na jedno nabití vydrží celý týden. Dá se s nimi jít bez obav do sprchy i do bazénu.

Všestranný trenér

Jejich hlavní přednost vám ukáží právě při sportu. Měří snad všechny aktivity, které vás napadnou: běh, jízdu na kole, lyžování, in-line bruslení, plavání, golf a také cvičení ve fitku nebo jógu. Hodinky mají pohodlné měření tepu přímo na zápěstí, není proto nutné používat nepohodlné hrudní pásy.

Změňte životní styl

Víte, kolik za den ujdete kroků? Jak dlouho a kvalitně spíte? Tyto a řadu dalších otázek umí hodinky také zodpovědět. Ve spojení s aplikací pro záznam jídelníčku umí vyhodnotit přijaté a spálené kalorie a sledovat optimální příjem v případě, že chcete nějaké to kilo shodit.

Sedí i na malém zápěstí

Jsou tenké, lehké a skvěle sedí i na menším zápěstí. Umí zobrazit ručičkové i digitální hodinky a ciferník je možné jednoduše změnit podle nálady nebo aktuálního oblečení.

Garmin vívoactive3 Optic

Garmin vívoactive3 Optic, cena 7 990 KčVyzkoušeli sourozenci Moravcovi, podnikatelé
„Svůj čas dělíme mezi své rodiny, práci a koníčky, ke kterým patří také sport. Garmin vívoactive3 jsou první hodinky, které měří opravdu všechny aktivity, které máme rádi. Skvělé je počítání uplavaných bazénů a při běhu s nimi můžeme snadno upravit své tempo podle srdečního tepu. Sestra vyzkoušela i spojení hodinek s kalorickými tabulkami, ve kterých se automaticky odečítají kalorie spálené aktivitami od kalorií přijatých jídlem. vívoactive3 hodnotí jako chytrého a krásného trenéra. Začala s nimi přemýšlet nad tím, kolik minut běhu ji stojí která potravina a její jídelníček je od té doby o něco zdravější. Mě hodinky pomohly při sportu zpomalit a při běhu už se nevyčerpám tolik, jako dříve. Při běhu s nižším tepem se obecně nejen lépe hubne, ale také se po něm cítím mnohem lépe. Je řada aktivit, které jsme s hodinkami vzhledem k ročnímu období nestihli vyzkoušet. Rádi bychom si s nimi ještě alespoň jednou zahráli golf nebo se projeli na in-line bruslích.