Jizerské hory

Podle středeční zprávy z Jizerské o.p.s. by měla být sjízdná Jizerka - Promenádní - Smědava - Kasárenská - Knajpa - Čihadla - Kristiánov - Nová louka - Bedřichov. V oblasti Jizerky ještě bude možné vyrazit na běžky i po dalších cestách, sněhu je tam zatím dostatek, výjimkou je Jizerská silnice, která byla propluhována.

Ve středu v noci byla naposled upravena trasa Jizerka - Promenádní - Smědava - Kasárenská - Knajpa - Čihadla - Kristiánov - Nová louka - Bedřichov Večer Nová louka - Rozmezí.

Ve stopě je hodně jehličí, ź Nové Louky se někde musí přenášet, větší jistota je, nastoupit na tratě na Jizerce, Souši nebo v Jakuszycích v Polsku. Sníh je hodně měkký a těžký. Lepší vyrazit po ránu, kdy bude chladněji.


Krkonoše

Na Krkonoších leží stále přes metr sněhu. Na Černé hoře se bude určitě o víkendu upravovat. O víkendu bude jezdit lanovka, ale ve všední dny musíte po svých z Hofmannových bud.


Orlické hory

Na hřebenové trase je i přes teplé počasí stále poměrně dost sněhu, i když se už objevují místa, kde kouká asfalt a je nutno je objet nebo přenést. Stopy se bohužel již neupravují. Skicentrum Deštné ukončilo provoz o Velikonocích a rolba nevyjede ani z Říček, kde ukončí sezónu o tomto víkendu. Sníh je na povrchu hodně špinavý a pod stromy je navíc vrstva jehličí. Na trasu je možné nastoupit na Šerlišském mlýně, na Šerlichu, v oblasti Říček pak na Mezivrší nebo ve Ski centru Říčky. Lyžování bude ale jen pro opravdové nadšence. Už o Velikonocích bylo na hřebenovce lyžařů méně, než pěších turistů.