Pro čtenáře časopisu NORDIC a portálu BEZKY.net jsme přichystali mimořádnou slevu na ubytování v Hotelu Jizerka 4 a to ve výši 10 %. Prosím při on-line rezervaci uvést promo kód JIZERKA4 - rezervaci provedete na www.hotel-jizerka.cz/rezervace/.
Promokod je aktivní na rezervace do 17. 3. 2019


Snem každého běžkaře jsou vždy upravené tratě, nekonečně dlouhé pláně a spousta prostoru pro aktivní odpočinek, tak to najdete právě zde. A po sportovním výkonu pak oceníte relax v privátním prostředí i gurmánské zážitky.

Jedna z věcí, které činí Jizerku nezapomenutelnou, je „rezervace tmy“. Je to místo, kde na obloze září neuvěřitelné množství hvězd a kde tma je opravdu tmou.

Počasí je zde poněkud vrtkavé. Může za to poloha Jizerky, která díky nadmořské výšce a profilu krajiny nahrává zcela mimořádným klimatickým jevům, kterými jsou například značné teplotní výkyvy, kdy není výjimkou, že se v zimě teplota pohybuje i kolem -30 °C. Díky bohatým srážkám zpravidla není nouze o sníh, který zde leží v průměru 150 dní v roce a dva metry jsou tak trochu standard.

Běžky na Jizerce

Podmínky pro běžecké lyžování jsou zde ideální, protože místní se pečlivě starají o upravené tratě, které dosahují fantastických délek…vždyť kdo by neznal legendární Jizerskou padesátku?

Lokalita, kromě dokonalých podmínek pro sport, nabízí i možnost prvotřídního ubytování a stravování. Patříte-li mezi ty, kteří milují dobré jídlo, určitě vás nezklame oběd nebo večeře v hotelu Jizerka 4 (www.hotel-jizerka.cz), který svou gastronomií vyniká. Hotel se nachází ve výšce 916 metrů nad mořem, ale hosté se k němu dostanou pohodlně svým autem.

Pokud preferujete kvalitní ubytování a špičkové služby, tak čtyřhvězdičkový hotel Jizerka 4 je pro vás tím pravým. Nejen proto, že si odpočinete v moderním luxusu, v privátním wellness, ale i proto, že zde vaše běžky získají stejnou péči, jako vy. Hotel je příznivě nakloněn rodinám s dětmi i domácím mazlíčkům, které si můžete vzít sebou, jsme pet friendly hotel. Naši hosté zejména oceňují soukromí, které se jim v hotelu dostává

Hotel Jizerka 4

O kvalitě ostatně vypovídá hodnocení portálů: Booking.com „Naprosto výjimečné 9,6/10“ a TripAdvisor.com „Zaujímá 1. místo z 13 noclehů se snídaní / penzionů v destinaci Kořenov“.

Hotel Jizerka 4 je báječné místo pro naprosté vypnutí. Hrobové ticho, obloha plná hvězd, třpytivý sníh, dokonalé běžecké tratě, vynikající gastronomie, pohodlné spaní, soukromí…co víc si můžete přát.


Přijeďte se přesvědčit, už se na Vás těšíme.

Váš tým z hotelu Jizerka 4www.hotel-jizerka.cz/