Hned v prvním kole jsem šel ve sjezdu za otočkou na ústa (a nebyl jsem sám), neboť jsem zachytil lyží umělohmotný terčík, který rozděloval silnici na dvě části. Zatímco jsem si hledal ve škarpě místo, protijedoucího Lojzu Kohoutka jsem jen tak tak neposlal svojí už nekontrolovatelnou jízdou k zemi. Než jsem se vyhrabal z příkopu, kolegu Stuchlíka s další partou jsem naháněl na „gumě“ další tři kola, než se mi podařilo je docvaknout a posléze se jim vzdálit. Standa Řezáč s Adamem Matoušem mě vzali o kolečko až v pátém okruhu, občerstvovačka v každém kole se v teple opravdu hodila.

V mužích do 50 let zvítězil Adam Matouš před Standou Řezáčem a Tomášem Veberem. Ve veteránech Pepa Vejnar (který se nesportovně narodil s lyžemi na nohou) před Kožnarem, Macháčkem, Knápkem, Teplým a mnou. Z žen vyhrála Heli Heiskanen před Vendulou Křoustkovou.

V neděli se pokračovalo výjezdem na Zvičinu, který měřil necelé 4 kilometry. Pořadatel měl oba závody pěkně zmáknuté, za miniaturní startovné (250 Kč na 2 závody) slušné peníze za vítězství, všichni na bedně dostali pohár a ceny, fakt dobrá práce…