Krkonoše
Naše nejvyšší hory jsou jistotou. I když bylo hodně tras upraveno počátkem týdne, budou po oblevě v nižších polohách nejspíš už vykukovat kameny.
Nejlepší lyžování bude tradičně na Horních Mísečkách, kde jsou upraveny svážnice a závodní okruh 5 km.
Dalším místem s dobrými sněhovými podmínkami je Černá hora, v týdnu byla strojově upravena svážnice z Hofmanek, cesta ke Kolínské boudě a k "paraglidu".
Počátkem týdne upravila rolba také trasu Buď fit ve Špindlerově mlýně. U Harrachova bylo upraveno údolí Mumlavy až na Dvoračky.
Lyžařský areál Vejsplachy u Vrchlabí bude o víkendu hostit závody, takže po oba dny bude do 14. hodiny pro veřejnost uzavřen.

Jizerské hory
Sníh v nižších polohách rychle mizí. Na mnoha místech je jen ledová vrstva o síle pár centimetrů. Poslední úprava skútry proběhla v noci z úterý na středu na těchto okruzích: Bedřichov - Nová Louka - Kristiánov - Rozmezí - Knajpa - Kůrovec - Knížecí - Mořina - Promenádní - Smědava - Knajpa - Žďárek - Točna - Hřebínek - Nová louka - Bedřichov, včetně Bílých buků.

Orlické hory
Rolby z Říček a z Deštného projely v úterý hřebenovou trasu od Mezivrší až po Vrchmezí. Vzhledem k oblevě bude nutné dávat pozor na kameny a asfalt v kritických místech - sjezd do Luisina údolí, přejezd přes Bukačku nebo mezi Pěticestím a Mezivrším.

Králický Sněžník
V lyžařském areálu na Dolní Moravě proběhla poslední úprava 5.1., projeto bylo 66 km. Ve vyšších polohách bylo sněhu dostatek a zřejmě tam budou dobré podmínky i přes teplé počasí.

Jeseníky
Paprsek - i zde je strojová úprava již starší, ale sněhu byla dostatečně silná vrstva. Celkem bylo upraveno 21 km.
Červenohorské sedlo - upraveno v první polovině týdne 32 km v úseku Vřesová studánka, Švýcárna, Praděd.

Beskydy
Zde můžete vyrazit do okolí Velkých Karlovic - údolní cestou směr Makovský průsmyk a po Beskydské magistrále k Soláni. Dalším místem se strojovou úpravou je okolí Lysé hory - Beskydská magistrála směr Zimný, Huserka a do Papežova. Stopy se upravují také v okolí Pusteven.

Krušné hory
Zde je sněhu velmi málo. Počátkem týdne byla sice rolbou projeta Bučinská cesta, ale už tehdy na mnoha místech prosvítal asfalt nebo kamínky. Při současné oblevě je vrstva sněhu minimální. Ve středu se upravovaly okruhy na německé straně mezi skiarenou a Fichtelbergem.

Šumava
I zde zasáhla obleva v plné síle. Na loukách okolo Horské Kvildy je opět většinou tráva. Nicméně cesty ve vyšších polohách by mohly být sjízdné. Strojově se upravovalo z Modravy na Černou horu, prameny Vltavy a Březník. Z Kvildy pak na Bučinu přes prameny Vltavy.