Fischer Speedmax 3D Classic Plus 902

Ve speciálce HARFASPORT seženete lyže olympijských vítězů a světových šampionů na klasiku: Fischer Speedmax 3D Classic Plus 902. S těmito běžkami přichází absolutní novinka, voskovatelné bočnice Gliding Sidewall, díky nimž se tření snižuje na minimum. Skluznice je lepena speciální technologií za studena, což zabraňuje deformaci materiálu. Lyže Speedmax tak mají nepřekonatelný skluz a rychlost, skvěle absorbují vosky a skluznice je navíc snadněji brousitelná. V neposlední řadě poskytují stejné jízdní vlastnosti za všech teplotních podmínek.


Fischer Twin Skin Carbon

Pokud se poohlížíte spíše po bezúdržbovém modelu, zastavte se u závodních lyží na klasiku Fischer Twin Skin Carbon. Tyto běžky mají jádro AIR CORE CARBON, které je tvořeno mnoha hi-tech materiály. Dva oddělené 100% mohérové pásy zaručují pevný odraz a plynulý skluz. Díky jedinečné teflonové vrchní vrstvě je maximálně redukována nasákavost a následné namrzání. Použitý typ konstrukce je díky měkčím špičkám a patkám lyží perfektní pro kompaktní až měkký sněhový podklad.


Rossignol X-Ium Skating WCS S2

Vyhrává u vás bruslení? Závodní lyže Rossignol X-Ium Skating WCS S2 byly navrženy s univerzální flexí a prohnutím, hodí se tak do většiny sněhových podmínek. Karbonem vyztužená konstrukce s jádrem Nomex Honeycomb je zárukou jedinečné přesnosti a energie pro závodníky. Lyže jsou kompatibilní s novým vázáním Turnamic®.


Fischer RC5 Classic

Boty na klasiku Fischer RC5 Classic jsou téměř závodním modelem, ale zároveň poskytují vysoký komfort. Boty jsou vybaveny prodyšnou membránou, která zároveň zamezuje promoknutí. Vnitřní polstrování Comfort Guard se postará o tepelný komfort. V oblastech kolem kotníku a paty se nachází „chytrá hmota“, tzv. THERMO FIT, která se po krátkém užívání zcela přizpůsobí tvaru nohy a navíc disponuje výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.


Doplňky na trať

Zažijte výhled jako závodníci Světového poháru a chraňte své oči. Casco Spirit Vautron jsou špičkové brýle pro běžecké lyžování s unikátními zorníky Vautron, které nemají konkurenci. Odolná a velice pružná skla nezkreslují a napomáhají perfektnímu čtení terénu za každého počasí. Samozřejmostí jsou UV filtry. Díky spolupráci biatlonisty Martina Fourcada s Rossignolem vznikla exkluzivní kolekce vybavení nejvyšší kvality nesoucí šampionovo jméno. Pořiďte si na vaše tréninky a závody například ledvinku Rossignol MF Thermo Belt 1 l: přizpůsobitelný zateplený bederní pás na zip o objemu 1 l. Vhodný na svačinu, vosky či další drobné příslušenství potřebné při běžeckém lyžování.

Nejlepší půjčovna v ČR: sjezd, běžky i skialpy

Půjčte si špičkové zimní vybavení pár kliky na online půjčovně HARFASPORT. V půjčovně si najdou své sportovci a experti stejně jako rekreační běžkaři a junioři. K zapůjčení vám nabídnou aktuální modely na klasiku, bruslení, ale také běžky z řady combi od výrobců Fischer, Rossignol, Atomic a Salomon. Od prémiového výrobce Fischer se můžete proběhnout na modelech Fischer SCS Skate, Fischer SC Combi či běžky s oblíbenými mohérovými pásy: Fischer Twin Skin Race, Fischer Twin Skin Superior a dalších. Zapůjčené vybavení vám servisní specialisté skvěle připraví. Zboží je v ceně pojištěné jak proti poškození, tak proti krádeži. Běžecký set si zde zapůjčíte již od 350 Kč za den.


Připravte se na Jizerskou 50 v nejlépe vybavené speciálce.

Harfasport
Českomoravská 41
Praha 9
Otevřeno denně od 10:00 do 20:00

www.harfasport.cz