Krkonoše
Upraveno je přes 200 km.
Jánské Lázně, Černá hora, Strážný - nástup možný už z dolních partií. Také od Krausových bud, projeto je na Zinneckerovy b., okruh Světlá hora, velký okruh okolo Černé hory, na Kolínskou b., od Lesní b. Plynovod, Liščí cesta, Lahrbusch - Na Rozcestí, Klínovky, U Srubu, do Strážného se lze dostat přes Struhadla i přes Hříběcí boudy.
Mísečky a Benecko - v obou areálech jsou upraveny závodní okruhy, přičemž na Mísečkách jsou sněhové podmínky lepší.
Harrachov - okruhy okolo Čertovy hory - Janova cesta, cesta od Lesního Zátiší na Ručičky, na Krakonošovu snídani a Voseckou b.
Paseky nad Jizerou - Kořenov - zde je upraveno 35 km

Jizerské hory
Ty budou v Bedřichově a okolí již od pátku žít Jizerskou 50. Díky vydatnému sněžení rolby upravily prakticky vše, co se dalo. Proto i ti, kteří se nezúčastní žádného z víkendových závodů, budou mít na výběr z velkého množství jiných tras. Např. poprvé se letos upravila trasa ze Smědavy - Předěl - Na Písčinách - Paličník. Zajet můžete také do nedalekých Jakuszyc, kde je 80 km stop.

Orlické hory
Na hřebenech připadlo okolo 30 cm sněhu, v nižších polohách 15 cm. Rolby vyjely ve čtvrtek z Orlického Záhoří a z Deštného. Upraveno je tedy v rozsahu Homole - Vrchmezí + sjezdy do O. Záhoří, na Šerlišský mlýn a Luisino údolí. Z Orlického Záhoří je projeta i cesta na Pěticestí. Rolba z Říček vyrazí na úpravu v pátek a pojede nejspíš z Panského Pole přes Mezivrší, Pěticestí do sedla Pod Homolí a zpět. Aktuálnost úpravy stop lze sledovat na https://www.destne.info/bezecketrate/ Ale rolba z Orlického Záhoří se bohužel nezobrazuje.

Králický Sněžník
V okolí Dolní Moravy je upraveno téměř 100 km. Od Závory - Vilemína - okruh Zbojnická + celá hřebenová magistrála.

Jeseníky
Upraveno je přes 100 km tras v těchto oblastech:
Paprsek - všechny okruhy, nástup možný už od Kamenolomu trasou Milíře na horní trasy.
Červenohorské sedlo - upraveno 25 km Vřesová studánka - Švýcárna
Kouty nad Desnou - 26 km - Uhlířská cesta k horní vodní nádrži Dlouhé Stráně.
Karlov pod Pradědem - Skřítek - od sjezdovek přes Alfrédku až na Skřítek, tam od motorestu okruh na Hvězdu a sedlo Skřítek

Beskydy
V těchto horách najdete okolo 80 km stop, tradičně v okolí Pusteven, pak okruh v okolí Morávky, ze sedla na Třeštíku na Makovský průsmyk nebo na Benešky.

Krušné hory
Konečně se i zde dočkali dostatečné vrstvy sněhu a rolby vyjely na všechny možné trasy. Upraven je v okolí Božího Daru okruh pro Karlův běh a celá řada tras směrem k Bublavě.
U Nové Vsi je upraven okruh Medvědí skála, na německé straně za Cínovcem pak okruhy Kahleberg a Scharspitze.

Šumava
Celkem upraveno asi 60 km stop. Již tradičně z Modravy na Březník, Černou horu, Prameny Vltavy, Bučinu. Díky novému sněhu jsou stopy také na Kvildu, Horskou Kvildu a v okolí stadionu na Churáňově.

Vysočina
Zde je asi 10 cm nového sněhu, ale silný vítr ho na mnoha místech vyfoukal. Vysočina aréna funguje pro veřejnost dle rozpisu.