Krkonoše
Upraveno je přes 200 km stop. Vyrazit můžete z Jánských Lázní na Černou horu, na Velký i Malý okruh, okruh Světlá hora, na Kolínskou b. Z Lesní boudy Liščí cestou přes Friesovky a Klínovky směr Pláně, sjet můžeme i do Strážného přes Struhadla nebo Hříběcí boudy.
Velká Úpa – upraveno je 30 km, okruh na Pěnkavčí vrch i na Růžohorky, také směr na Dolní a Horní Malou Úpu, Lví důl, magistrála okolo Jelení hory.
Benecko a Horní Mísečky – upravovány jsou závodní okruhy Harrachov – upraveno přes 60 km, trasy okolo Čertovy hory, trasa na Ručičky a Voseckou boudu.
Paseky nad Jizerou – upraveno zhruba 20 km Rejdická cesta, okolo Hvězdy a Kapradníku do Kořenova.

Jizerské hory
Jizerská ops průběžně upravuje všechny možné trasy. Nejčerstvější stopy jsou upraveny na 65 km. V Jakuszycích je pak dalších 45 km. Aktuálně projeté trasy můžete sledovat na bilestopy.cz

Orlické hory
V úterý vyjely rolby z Orlického Záhoří a z Deštného. Upraven byl také okruh dole v Orlickém Záhoří. Ve středu projela rolba trasu z Říček přes Mezivrší, Anenský vrch, Panské Pole až do Rokytnice na Farský kopec. Další úpravy proběhnou v pátek a v sobotu. Nastoupit do stop je možné také v Deštném.
Suchý vrch - i zde jsou trasy upravené na bruslení a klasiku.

Králický Sněžník
Na Dolní Moravě je upraveno téměř vše, tedy více než 80 km. Nástup již od Závory, okruh Zbojnická + celá hřebenová magistrála.

Jeseníky
Paprsek – i zde se pravidelně upravují všechny okruhy, Velký, Malý Šengen, Milíře, Pohádka. Nejnověji upravené stopy jsou na 44 km.
Skřítek – upraveno 24 km, směr Hvězda, Rabštejn. Projeta je také trasa na Alfrédku a Mravencovku až do Karlova pod Pradědem.
Červenohorské sedlo – tradiční trasa na Vřesovou studánku, Švýcárnu, Praděd, Ovčárnu. Také okruhy na Pradědu. Trochu starší úprava je na trase ČHS - Petrovka tzv. Hladovou cestou.

Beskydy
V oblasti Bílá – Staré Hamry – Bílý Kříž je upraveno okolo 50 km stop Pustevny – více než 60 km, směr Martiňák, Radhošť, magistrála směr Černá hora, Tanečnice a Zmrzlý vrch, okruh Nořičí hora
Velké Karlovice – pouze ve vyšších polohách – Karlovská 50 byla opět přesunuta na náhradní termín pro nedostatek sněhu. Z Makovského průsmyku je projeto 25 km po magistrále směr Třeštík – Benešky.

Krušné hory
Stopy jsou upravené v okolí Cínovce - Vitišky – Kahlenbergu.
Boží Dar – o víkendu se zde koná tradiční závod Karlův Běh.
V průběhu týdne rolby vyrážely na trasy v rozsahu Bublava – Rolava – Jelení – Horní Blatná – Pernink – Abertamy – Boží Dar. Aktuálně upravené trasy můžete sledovat zde.

Šumava
V posledních dnech stále připadával nový sníh. Díky tomu je zde upraveno přes 100 km stop v oblasti Borová Lada – Kvilda – Horská Kvilda –Bučina - Černá hora – Březník – Modrava.
Lyžovat se dá i ve vyšších polohách Železnorudska, zatím ale bez strojové úpravy.
16 km stop najdete také ve Frymburku u Lipna.

Lužické hory
Sněhu je sice málo, ale Ski Polevsko dokázalo ve čtvrtek dopoledne upravit skútrem trasu z Jedličné až na Polevský vrch a přes Ledovec ke Kapličce a Kozí farmě. Na Jedličné naproti lyžařské boudě přes silnici je uválcovaná cvičná louka pro děti s kouskem stopy. Dále je upraven se stopou i na bruslení "Ledovec" a trasa kolem Polevského vrchu nad vlekem. Všude je třeba dávat pozor na trávu a kameny.

Vysočina
Okolo Fryšavy, Třech Studní, Skelného a Vlachovic leží cca 10 cm zmrzlého sněhu a na něm 5 cm prašanu. Stopy jsou vyšlápnuté.