Krkonoše
Harrachov – z lyžařského stadionu je upravena Nová Janova cesta na Čertovu horu, dále na Ručičky, magistrála na Krakonošovu snídani a na Voseckou, celkem okolo 40 km.
Paseky nad Jizerou – upravena je Famberka, okolo Kapradníku ke Hvězdě a nad Kořenov, 24 km
Jánské Lázně – Černá hora: nástup po Lobkovicově cestě, nahoře je projetý Velký a Malý okruh, okruh Světlá hora a ke Kolínské boudě
Velká Úpa – z Portášek můžete vyrazit okolo Pěnkavčího vrchu a na Růžohorky, celkem 18 km
Horní Mísečky – upraveny budou okruhy 5 a 7 km + svážnice. Připadlo 10 cm sněhu.

Jakuszyce Jizerské hory
Čerstvě projeto je přes 150 km stop. Doporučujeme nastoupit ve vyšších polohách, kde zůstal starý podklad, jinak se mohou ve stopě vyskytovat kameny. Mimo Bedřichov se dá nastoupit do stop z Pekla, Josefova Dolu, u Souše. Podrobná mapa tras je na bilestopy.cz
Jakuszyce – o víkendu se zde koná populární závod Bieg Piastow. I zde připadl nový sníh a rolby upravovaly především závodní trasy. Nicméně čerstvě je projeto okolo 90 km stop.

Orlické hory Orlické hory
Obleva odplavila sníh z nižších partií, takže podle informací Skicentra Deštné není momentálně možné dostat rolbu na hřebeny. Nicméně od tohoto prohlášení připadlo zhruba 8 cm nového sněhu a z Luisina údolí, už starý podklad na trase zůstal. Doufejme tedy, že rolba před víkendem vyrazí na úpravu stop v okolí Velké Deštné a Šerlichu.
Nástup je nejlepší ze sedla na Šerlichu, o víkendu pak i ze Šerlišského mlýna – kritickým úsekem bude průjezd přes Bukačku. Na hřebenech leží 5-20 cm zmrzlého podkladu + 8 cm nového prašanu. Rolba z Říček s největší pravděpodobností upraví stopy od Pěticestí do sedla Pod Homolí.

Paprsek 24.2. Králický Sněžník
Dolní Morava – rolba vyjela naposledy začátkem týdne od sjezdovek na hřebenovou magistrálu směrem k Sedmicestí, ke Ski areálu Králičák (Hynčice) a dále podél hranice směrem na Paprsek nebo Pod Ludmilou.
Paprsek – po ochlazení byly upraveny okruhy Velký a Malý Šengen, Pralinka a Pohádka. Sjezd k Petříkovu pouze do nadmořské výšky 900 m.

Jeseníky
Červenohorské sedlo – standardně upravovaná trasa na Vřesovou studánku, také na Švýcárnu, Praděd a Ovčárnu.
Kouty nad Desnou – od sjezdovek Uhlířskou cestou k horní vodní nádrži Dlouhé stráně a okruh okolo Mravenečníku
Ze Skřítku přes Alfrédku do Karlovic – upraveno začátkem týdne, na tom je cca 15 cm nového sněhu, zatím bez úpravy.

Beskydy
Pustevny – upraveny jsou trasy na Radhošť, trasa přes Tanečnici na Zmrzlý vrch a magistrála k Martiňáku. Podklad na některých místech zcela odtál, proto je třeba dávat pozor na kameny.

Krušné hory, Schupenberská cesta
Krušné hory
V noci na čtvrtek připadlo okolo 5 cm čerstvého sněhu. Sjízdnost tras, které po oblevě zůstaly zcela bez podkladu, nový sníh bohužel nijak výrazně nezlepšil (zejména na cestách se štěrkovým povrchem). Ale louky nebo trasy, kde zůstalo alespoň minimum starého sněhu jsou na starších lyžích sjízdné.

Šumava Šumava
Z Modravy se strojově upravují stopy Modrava – Březník - Ptačí nádrž - Černá hora - Prameny Vltavy. Ptačí nádrž - Černohorská nádrž - Modravský most. Černohorská nádrž - Filipova Huť.
Z Kvildy je upraveno na Bučinu, Knížecí Pláně a Borovou Ladu.