Poslední závod seriálu ČEZ SkiTour se tak uskuteční o víkendu 21. a 22. března 2020 v běžeckém lyžařském areálu Horní Mísečky. Sněhu je v Krkonoších dostatek a tamní podmínky umožní uspořádat kvalitní Zavírák SkiTour 2020. Ještě není třeba věšet běžky pro letošek na hřebík! Dorazte uzavřít běžkařskou sezónu do Krkonoš.

Součástí poslední zastávky ČEZ SkiTour budou jak dětské závody, tak závody klasickou i volnou technikou. Konkrétní trasy budou zveřejněny na webu závodu v nejbližších dnech. Závody budou zařazeny do bodování SkiTour, stejně jako tomu mělo být v rámci Zadovské 30 - můžete bodovat do Velké, Malé i Nova 10 km SkiTour. Na své si přijdou také týmy a jejich bodové přínosy do týmových žebříčků.

Zavírák se uskuteční o týden později než původně plánovaná Zadovská 30, což organizátoři zohlední i v hodnocení SkiTour Masterů, tedy závodníků, kteří se zúčastnili alespoň jedné distance na každém ze závodů SkiTour. Pro získání titulu SkiTour Mastera se tedy počítají 3 závody jako doposud.

Všichni závodníci, kteří mají zaplacené startovné na letošní ročník Zadovské 30, budou automaticky převedeni na startovku Zavíráku ČEZ SkiTour. Pokud vám však termín nevyhovuje, můžete do 15.3. požádat o převedení startovného na příští rok. Pro žádost o převod startovného napište na info@ski-tour.cz.

Přijeďte zavřít lyžařskou sezonu! Registrujte se na www.ski-tour.cz