Jak si předplatit

On-line na portálu NORDICmag.CZ

Předplatné časopisu NORDIC (a dále SNOW, FREESKI a WILD CAT) si můžete objednat snadno a přehledně on-line:

  • klikněte na objednávku předplatného a vyberte si variantu předplatného
  • přihlašte se do svého účtu (váš e-mail, heslo) nebo si jej jednoduše zaregistrujte (zvolíte si přihlašovací e-mail, heslo a přezdívku)
  • vyplňte objednávkový formulář (registrovaní čtenáři mají své kontaktní údaje již předvyplněné), vyberte si způsob zaslání údajů k platbě a potvrďte

E-mailem nebo telefonicky

Samozřejmě vám předplatné nebo nákup za SNOWbony rádi zařídíme také osobně, pokud se ozvete e-mailem na predplatne@snow.cz nebo telefonicky na 775 My SNOW (775 697 669).

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností nás prosím neváhejte kontaktovat.

Varianty předplatného

Vybrat si můžete z těchto variant předplatného:

NORDIC roční předplatné - 4 čísla za 190 Kč + 200 SNOWbonů

NORDIC dvouleté předplatné - 8 čísel za 380 Kč + 400 SNOWbonů

SNOW roční předplatné - 7 čísel za 400 Kč + 400 SNOWbonů

SNOW dvouleté předplatné - 14 čísel za 700 Kč + 800 SNOWbonů

FREESKI ročenka - 1 číslo za 99 Kč + 100 SNOWbonů

WILD CAT roční předplatné - 4 čísla za 249 Kč + 300 SNOWbonů

WILD CAT dvouleté předplatné - 8 čísel za 498 Kč + 600 SNOWbonů

Za SNOWbony můžete nakupovat produkty ze SNOWkolekce v e-shopu SNOW

V případě dotazů prosím nás kontaktujte e-mailem na predplatne@snow.cz nebo telefonicky na 775 My SNOW (775 697 669).

Jak získat balíček k předplatnému

Ještě předplatné nemáte? Objednejte si jej a po zaplacení si budete moci vybrat z aktuální kolekce balíčků.

Zaplaťte předplatné a vyberte si ze SNOWkolekce v e-shopu SNOW

Balíček si můžete objednat od chvíle, kdy je úhrada předplatného připsána na účet (a samozřejmě i později):

  • v e-shopu SNOW (pokud máte uživatelský účet, aby bylo možné objednávku balíčku uhradit vašimi SNOWbony) - v případě problémů nás prosím informujte e-mailem nebo telefonicky
  • e-mailem (predplatne@snow.cz)
  • telefonicky 775 My SNOW (775 697 669)

Čím více předplatného, tím více SNOWbonů

Za každou uhrazenou objednávku předplatného získáte SNOWbony, za něž si objednáte vybraný balíček. Nevyčerpané SNOWbony nejsou časově omezené a v rámci účtu každého předplatitele se sčítají - objednáte-li předplatné kamarádce nebo kamarádovi, SNOWbony získáte vy!

Nejčatější otázky (FAQ):

Nemáte uživatelský účet nebo se vám nedaří přihlásit? Napište na predplatne@snow.cz nebo zavolejte na 775 My SNOW (775 697 669) a účet vám aktivujeme.

Jste již předplatitel(ka) a předplatné vám vypršelo? Nové předplatné vám založíme automaticky a v prvním čísle nové objednávky najdete i složenku na jeho zaplacení. Zároveň zasíláme návod k úhradě nového předplatného e-mailem.

Nevíte, kdy vaše předplatné končí? Přihlaste se do svého účtu (v pravém horním záhlaví webu, prokliknutím své přezdívky se pak dostanete přímo do svého profilu) a v záložce "objednávky" uvidíte jednotlivá předplacená vydání časopisu. Pokud nemáte založen uživatelský účet, napište e-mailem na predplatne@snow.cz nebo zavolejte 775 My SNOW (775 697 669).

Jak zjistíte, zda už byla platba připsána na účet? Přihlaste se (v pravém horním záhlaví webu, prokliknutím své přezdívky se pak dostanete přímo do svého profilu) a v záložce "objednávky" najdete stav vašeho bonusového účtu i stav úhrady zaslaných faktur. Tam se zobrazují SNOWbony připsané za uhrazené objednávky.

Myslíte, že stav vašich SNOWbonů není v pořádku? Platba je po odeslání připsána na účet zpravidla do 3 dnů a automaticky spárována nejdříve v následujícím dni, poté se zobrazí i ve vašem profilu. Pokud svou platbu nevidíte ani po týdnu od jejího odeslání, napište na predplatne@snow.cz nebo volejte 775 My SNOW. Nejčastějším důvodem zpoždění platby je chybný variabilní symbol.


Balíčky k předplatnému - SNOWkolekce

Aktuální kolekci produktů, které si lze objednat za SNOWbony, včetně jejich skladové dostupnosti naleznete v e-shopu SNOW