S novinkou od HONORu, chytrými outdoorovými hodinkami HONOR Watch GS Pro, si přijdou na své nejen vášniví běžkaři, lyžaři nebo snowboardisté, ale také outdooroví nadšenci. Při běhu na lyžích hodinky zaznamenávají vaši srdeční frekvenci, spálené kalorie, ujetou vzdálenost i celkovou dobu strávenou na běžkách. Pomáhají také vypočítat průměrnou rychlost a nadmořskou výšku. Při lyžování zase získáte přehled o své průměrné sjezdové rychlosti, tempu, sklonu sjezdovky, nastoupané vzdálenosti i spálených kaloriích a tepové frekvenci. Navíc vám poskytnou řadu užitečných informací o počasí či západu a východu slunce a při náhlé změně atmosférického tlaku vás upozorní na blížící se vánici.

Hodinky Honor GS Pro

Hodinky jsou díky nerezovému ciferníku odolné a zároveň, s váhou jen 45,5 g bez řemínku, i velmi lehké. Splňují 14 vojenských norem MIL-STD-810G včetně odolnosti vůči vysokým (70 °C) a nízkým teplotám (-40 °C), vlhkosti, slunečnímu záření, dešti, nadmořské výšce či písku a prachu a jsou vodotěsné do hloubky 50 metrů. Díky integrovanému mikrofonu a reproduktoru si ušetříte potíže se sundáváním rukavic a vytahováním telefonu z kapsy při každém zavibrování. Na 1,39palcovém AMOLED displeji hodinek se vám zobrazí notifikace i příchozí hovory.

Hodinky přinášejí doposud nevídanou výdrž baterie, kdy vám po dobu až 25 dní budou nepřetržitě monitorovat srdeční tep, spánek, outdoorové aktivity po dobu 90 minut každý týden a 30 minut volání a 30 minut poslechu hudby během každého týdne. Při zapnuté GPS zůstanou hodinky nabité až 48 hodin, nemusíte se tak obávat, že by vám při sjíždění svahu došla baterie. Plně je nabijete za přibližně 2 hodiny.

Hodinky HONOR Watch GS Pro černé

Kromě zimních sportů můžete na hodinkách monitorovat další sportovních aktivit včetně pěší turistiky, horolezectví, plavání, jízdy na kole, běhání a dalších. V horách mnohdy oceníte také navigaci zpáteční cesty, pomocí níž dojdete do výchozího bodu, i když se nazpět vydáte méně známou trasou.

HONOR Watch GS Pro jsou k dostání v černém provedení za 6 499 Kč a do 18. října navíc s dárkem v podobě bezdrátových sluchátek HONOR Magic Earbuds. Později přibude také modrá a bílá barva.

Více informací naleznete na www.hihonor.com/cz/.


Hodinky Honor