Běžecká lyže REDSTER C9 CARBON SKINTEC

Budete silnější

ávodní ladění našich Redster Skintec modelů pomůže dát sílu a důraz do vašeho odrazu, zatímco perfektně vyprofilovaný tvar klenby středové komory lyže se postará o nejlepší možnou vyváženost odrazových a skluzných vlastností. Výsledkem čehož se do odrazu můžete opřít ještě mocněji, protože lyže vás skvěle podrží.

Budete rychlejší

Díky novému provedení skluznice se strukturou a aditivy, které používají naši top závodníci, pojedete na lyžích Redster Skintec mnohem rychleji.

Budete připraveni na všechno

Náš snadný systém výměny mohérového skinu vám umožní vybírat si skinové pásy podle aktuálních sněhových podmínek a terénu, v němž budete lyžovat; jejich výměna je otázkou extrémně krátkého času. Budete tak připraveni vždy podat na svých lyžích Redster Skintec ten nejlepší možný výkon za jakéhokoliv počasí.

„Doporučuju Redster Skintec všem ambiciózním závodníkům!“

„Používal jsem Atomicy Redster C9 Carbon Skintec vloni a celou uplynulou sezónu jsem tak měl perfektní lyže do závodů, lhostejno za jakých podmínek se odehrávaly. Během závodního období chodím běžně lyžovat asi pět až šestkrát v týdnu; tahle lehoučká lyže mi vždy poskytla bezvadný odraz i skluz s tím, že jsem se nepotřeboval zabývat mazáním, jen jsem pravidelně parafínoval skluznice. Využíval jsem i druhý pár rychlejších skinových vložek, když jsem trénoval soupaže, což je situace, v níž chcete mít lyže co nejrychlejší. Skiny jsem si snadno vyměnil a během asi 45 vteřin jsem stál na odlišném typu lyže.“ – Šimon Šťastný, manažer a vášnivý běžkařBěžecká bota REDSTER C9 CARBON CLASSIC

Pošlete svou sílu přímo do lyže

Pod povrchem boty Redster C9 Carbon Classic je ukryt zcela nový integrovaný karbonový rám kompaktně obepínající vaši patu a plosku chodidla, poskytující každému dobře připravenému sportovci neuvěřitelně precizní přenos síly a moment zrychlení. Při stejně silném odrazu jedete rychleji.

Jako byste byli bosi

Na nohou nebudete cítit prakticky nic; Redster C9 Carbon Classic je totiž ta nejlehčí běžecká bota, jakou jsme kdy vyrobili. Pomáhá tomu zcela nová, speciálně dělená karbonová podešev a snížený profil vlastní boty pod krycí svrchní vrstvou pro optimální redukci použitého materiálu a tím hmotnosti boty.

Trénujte tvrdě, ale v pohodlí

Závodní a sportovní boty Atomic jsou léta proslulé vychytanou technologií rychlošněrování 3D Race Lacing System, které dokonale obepne vaše chodidlo. Odvětrávání Atomic Air Control založené na kombinaci dvou prodyšných a nepromokavých membrán udržuje vaše chodidlo nepřehřáté a v suchu tím, že dobře odvede pot ven, ale nedovolí sněhu a venkovní vlhkosti dostat se dovnitř boty. Vaše nohy budou v Redster C9 Carbon Classic botách v komfortu, takže můžete plně makat a soustředit se na to nejdůležitější v daný moment: na vaše lyžování!