Totéž jen v bruslařském podání se odehrálo o den později, čímž byla hlavní testovací práce odvedena. V současné době jsou všechna data zpracovávána nezávislým týmem pod patronací pražské FTVS, hotové výsledky pak objevíte v listopadu v prvním vydání časopisu NORDIC na sezónu 2011/12.

Akce tím ale nekončila, o následujícím víkendu přijeli lyže otestovat lyžaři z řad veřejnosti, jejichž zkoumání bylo zaměřeno spíše na vlastní individuální preference a dobrý nákup v budoucnu. Nemluvě o nesdělitelných zkušenostech, které účastníci díky testu nasáli. Zejména sobota byla příjemně živá, zlepšovala se technika pod vedením instruktora, předváděla se mazací alchymie, testoval se Volkswagen Tiguan, peklo se selátko… Nyní už jsou také k dispozici Na pohyblivé obrázky z akce se nyní můžete podívat i ve dvou reportážích, přičemž delší z nich čítá nějakých 15 minut záznamu.

Nám dnes nezbývá než poděkovat všem účastníkům a zejména těm, kdo přispěli ke zdárnému průběhu akce. V první řadě městu Žacléř a panu starostovi, Technickým službách města Žacléř v čele s Radkem Ilchmannem za perfektní a vstřícnou spolupráci, sportovnímu oddílu Ski team Olfin car Vella Trutnov, zodpovědnému rolbaři Dušanu Horynovi a dalším a dalším…

Velký dík patří samozřejmě i všem partnerům, bez nichž by podobná akce neměla naději na život.

Za necelý rok na viděnou někde na dalším Swix NORDIC Ski testu!

Skol!
Redakce NORDIC


Reportáž kabelové televize Žacléř
Reportáž Trutnovinek