Nové posuvné vázání Salomon

Výjimečné vázání PROLINK SHIFT-IN je výsledkem spolupráce na vývoji dvou předních značek na poli běžeckého lyžování – Salomon a Atomic. Posuvné vázání PROLINK SHIFT-IN umožňuje lyžaři změnit pozici na lyži a tím upravovat a regulovat odraz i skluz a další vlastnosti lyží, aniž byste museli lyže sundávat z nohou. Stačí jednou rukou jednoduše posunout. Tuto funkci nabízejí oba typy vázání, jak pro klasiku, tak i pro bruslení. Mechanismus je umístěn přesně v těžišti lyže a poskytuje tak možnost úprav nastavení pro obě techniky.

Klasika

Nastavením v poloze „0“ dosáhnete toho nejlepšího vyvážení odrazu a skluzu. Chcete-li zvýšit přilnavost lyží a tím i odraz, jednoduše otočíte adaptérem doprava, čímž se těžiště posune vpřed. Naopak, chcete-li zvýšit skluz, otočíte adaptérem doleva, aby se těžiště posunulo dozadu.

Bruslení

Nastavení v poloze „0“ pro bruslení představuje ideální balanc a vyvážení pro maximální výkon. Méně zkušení lyžaři-bruslaři nebo i ti zkušenější v případě tvrdšího či zledovatělého povrchu však mohou dle potřeby posunout vázání a tím i těžiště dopředu, čímž se zlepší přilnavost přední části lyží. Naopak v případě měkkého a hlubšího sněhu je vhodné posunout vázání vzad, čímž se docílí zvýšení rychlosti.

Vázání nabízí šest různých poloh, čímž lze snadno najít právě tu, která odpovídá sněhovým podmínkám, profilu trati a typu lyžaře.

Nové lyže Salomon s posuvným vázáním

Salomon vyvinul specifické sety lyží a vázání jak pro bruslení, tak pro klasiku se skiny i s modely pro voskování. Lyže a vázání Shift-in jsou dodávány jako set, aby se zjednodušil proces výběru pro uživatele.

V nabídce HARFASPORTu nyní najdete lyže S/MAX eSKIN s vázáním PROLINK SHIFT-IN. Je to lehká a odolná lyže z výkonnostní kategorie se zcela novým jádrem. To je z 45 % vyrobeno z 9 recyklovaných PET lahví. Kromě odlehčení tedy nabízí i větší udržitelnost. Výborný výkon lyže zajišťuje konstrukce jádra jako u S/LAB Carbon Classic a nabízí nejmodernější úroveň odrazu a skluzu.

Cena setu je 11 890 Kč.
HARFASPORT

Českomoravská 41
190 00 Praha 9
www.harfasport.cz


Pozor! Jjste-li IČař, je vám prodejna otevřena ve velkoobchodním formátu a nakoupíte bez omezení!

V době vládních omezení je prodejna otevřena od 9 do 20 hodin pro ičaře, servis a půjčovna jsou v provozu bez omezení, stejně tak e-shop a výdejní okénko. Prodejní doba bez vládních omezení je 9–21 h.