Jizerské hory

Pravidelná úprava stop stále probíhá prakticky na všech trasách. Kvůli intenzivnímu sněžení v posledních dnech mohou být některé úseky trochu zapadané.
Kromě oblasti upravované Jizerskou ops vyjela ve středu rolba také na trasy Příchovice – Kořenov – okolo Hvězdy – ski areál v Pasekách nad Jizerou.

Krkonoše

Harrachov – v úterý projela rolba prakticky všechny trasy na Čertově hoře, Janovu cestu k Rokytnici nad Jizerou, po Kládové cestě na Krakonošovu snídani, Janovou cestou na Ručičky, dále na Dvoračky, na Rezek, na Voseckou boudu a Harrachovou cestou zpět.
Vrchlabí – areál Vejsplachy je stále v provozu, i když okolo jsou již holé louky.
Benecko – závodní okruhy byly upraveny ve středu
Špindlerův Mlýn – stopu na trase Buď fit vyryla rolba provozovatelů sáňkařské dráhy v úterý, další úprava by měla proběhnout v pátek nebo po vydatnějším sněžení.

Orlické hory

Na hřebenech připadlo zhruba 20 cm nového sněhu, v Deštném leží 5-10 cm. Okruh v Orlickém Záhoří sjízdný není. Strojová úprava se uskutečnila ve čtvrtek pouze v úseku Šerlich – Velká Deštná – sedlo Pod Homolí a sjezd do Luisina údolí.

foto: Běžky Karlov – Nová Ves

foto: Běžky Karlov - Nová Ves, 17.3. 2021Rychlebské hory a Jeseníky

Paprsek – zde leží zhruba půl metru sněhu, nejnovější úprava je z 17.3. po magistrále směr Petříkov.
Skřítek – Alfrédka – Mravencovka - Karlov – celou trasu projela rolba ve středu. Vzhledem k tomu, že ke Skřítku už nebyl starý podklad, jsou nejlepší podmínky až od Ztracených kamenů výše. Podle informací z Alfrédky je teplota -5°C a prašan.
Praděd – čerstvě projetá je trasa z Ovčárny na Barborku a k závodním tratím.
Rejvíz – pro místní rolba upravila stopu podél lesa u rezervace.

Vysočina

Vysočina aréna je pro veřejnost otevřená od 7:00 do 18:00.

Šumava

Churáňov - upravenou stopu najdete z lyžařského areálu na Zlatou Studnu nebo na Pláně.


Krušné hory západ a východ

Podle webových kamer jsou na Bučinské cestě pěkné stopy a dostatek sněhu. Podobné to bude i na ostatních cestách, jen stopy jsou pouze vyšlápnuté, bez strojové úpravy.