ENERVIT Isocarb 2:1 i ENERVIT Isotonic Gel s kofeinem jsou výsledkem spolupráce ENERVITu s úspěšnými cyklistickými stájemi UAE Team Emirates (Tadej Pogačar, Rafal Majka) a Trek-Segafredo (Mads Pedersen, Vincenzo Nibali). Odpovídají tak nejnáročnějším požadavkům profesionálů a pomohou sportovat lépe i vám.

Novinky 2021 a jejich přínosy:

ENERVIT Isotonic Gel s kofeinem

Energetický gel pro cyklisty, běžce, triatlonisty a další sportovce dodávající tělu rychlou energii ve velké dávce bez potřeby zapíjení – nově navíc i s velkou dávkou kofeinu. Díky maltodextrinu se ke svalům dostane násobně více energie než v případě běžné glukózy a díky isotonickému ředění je možné konzumovat gel bez zapíjení. Nový ENERVIT Isotonic Gel s kofeine a citronovou příchutí obsahuje 20 g sacharidů a 60 mg kofeinu v jedné dávce. Obohacený je i o vitaminy skupiny B, které jsou důležité pro energetický metabolismus.

Enervit Isotonic Gel s Kofeinem

ENERVIT Isocarb 2:1

Energetický nápoj pro doplňování velkého množství energie ze sacharidů. ENERVIT Isocarb 2: obsahuje optimální kombinaci maltodextrinu a fruktózy pro zajištění příjmu vysoké dávky energie, která je v průběhu času stabilnější – díky speciálnímu druhu maltodextrinu (DE1 Agenanova). Není třeba nic složitě počítat, stačí namíchat v požadovaném ředění a zajistit tak tělu 30, 60 nebo 90 g sacharidů pro váš výkon. Bez barviv, umělých sladidel a umělých aromat.

Enervit Isocarb

ENERVIT Performance Bar – tmavá čokoláda

Jedna z nejoblíbenějších energetických tyčinek přidává ke třem příchutím (jablko, citron, kakao) novou – lahodnou tmavou čokoládu. Tahle energetická tyčinka je rozdělená na dvě porce vhodné pro průběžné doplňování energie BĚHEM tréninku či závodu nebo jako svačina během dne. Kromě energie ze sacharidů (54 %) doplňuje i vitaminy, minerální látky a bílkoviny (19 %). Nemá polevu, takže neupatlá. A díky svému složení (sacharidy + bílkoviny) se hodí i PO sportu.

Enervit Performance Bar

Všechny novinky ENERVIT včetně více informací koupíte zde.