S tričkem BRYNJE Super Thermo vám vlhkost odchází od těla téměř okamžitě, síťovina je suchá a drží v sobě dost velké vzduchové bubliny, které drží u těla teplo. Tohle tričko vás zahřívá a izoluje od mrazu. Je geniálně jednoduché a funguje od poloviny minulého století.


Psal se rok 1953 a termoprádlo Brynje se jako první dostalo na nejvyšší horu světa, Mt. Everest. Od té doby, od doby Sira Edmunda Hillaryho a Tenzinga Norgaye, zná svět tajemství sítě, která drží teplý vzduch u těla a izoluje od vnějšího prostředí.
STOPY NA JIZERSKÉ MAGISTRÁLE

Je rok 2022, jsou 4 hodiny ráno a Martin nastupuje do zbrusu nové rolby. Mrzne, je –8 stupňů a v rolbě se už za chvíli udělá pořádné horko. Venku ho čeká pohádkově zasněžená krajina, ale taky místa, kde bude muset do toho mrazu z rolby vyskočit ven a uvolnit radlici nebo vzít lopatu a upravit místo, na které je stroj moc velký.
Martin má na sobě triko BRYNJE Super Thermo, které tyhle extrémní výkyvy teplot pohodově zvládá. Kolem těla vytvoří vzduchovou vrstvu, takže je mu dobře jak v kabině, tak i venku. Vzduch je dokonalý izolant.


EXTRÉMNÍ ZÁVOD

Všude je bílo, Petr má kolem sebe zasněžené stromy i čerstvě protaženou cestu. Poslední měsíce a dny ho dělí od HimalayanXtri, Ironmana s téměř 9 000 m převýšení a fantastickou kulisou Himálají.
Petr běží jen velmi nalehko. Má na sobě triko BRYNJE Super Thermo a bundu proti větru. To triko s ním pojede za pár měsíců i do Himalájí.
Po síťovině mu při běhu odchází vlhkost od těla a vzduch chrání od vnějšího mrazu. Když se Petr zastaví, přímo k tělu se mu tlačí teplo, které při běhu vytvořil.


LEDOVEC POD NOHAMA

Je azurově modrá obloha, Marie Šabacká je ve svém živlu. Je u Chamonix pod nejvyšší horou Evropy, na nohou mačky a pod nohama ledovec. To, co ji v životě láká a nepřestává fascinovat. Jako polární ekoložka a vědkyně vnímá, že ledovce ustupují rychlým tempem. Ví, že pokud se bude planeta dál oteplovat stejným tempem, budou Alpy skoro bez ledu do konce století.
Marii na cestách doprovází triko BRYNJE Wool Thermo. Vlna merino je velmi příjemná a vzduchové kapsy krásně drží teplo u těla. Navíc jí to i hodně sluší…


PROČ SÍŤOVINA BRYNJE?

  • Síťovina funguje jako váš osobní termostat.
  • Síťovina výborně odvádí vlhkost od těla.
  • Síťovina se rychle vysuší.
  • Síťovina vás izoluje při klidu a odvádí teplo při zvýšené aktivitě.
  • Vyvinuto v norské armádě podle vikingské tradice

Brynje of Norway

Brynje je špičkové spodní prádlo, které funguje v jakémkoliv počasí. Rodinný podnik byl založen roku 1887 v norském Larviku. V 50. letech 20. století vyvinuli první oblečení se síťovou konstrukcí, kterou testovali norští vojáci na náhorní plošině Hardangervidda. Termoprádlo Brynje dodnes používají členové expedic, záchranné složky, ale i sportovci a turisté. 

Termoprádlo Brynje of Norway najdete na

www.norskysvet.cz