Pražská prodejna naproti libeňskému nádraží je už přes 26 let známá jako speciálka na sjezdové lyžování. Renomé si získala i v oblasti cyklistiky, za poslední léta i ve skialpu, a co se týče běžeckého lyžování, je v šíři nabídky letos bezkonkurenční.

Nabídce běžek dominuje FISCHER

Centrum běžeckého lyžování v HARFASPORTu je největším prodejcem běžek, bot na běžky, oblečení a doplňků. V případě běžek zde najdete pět předních světových značek: Fischer, Rossignol, Salomon, Atomic a Kästle. Nechybí ani široká nabídka pro děti, a to jak pro ty nejmenší, které se na běžky postaví poprvé, tak pro zkušené juniory, kteří už ocení sportovní i závodní modely.
Největší podíl v nabídce běžek má nejoblíbenější Fischer, a to včetně topové sportovní řady Speedmax. U skatových lyží i Speedmax Helium, což je nejlehčí běžka na trhu vážící pouze 950 gramů! Těch je v českých prodejnách jako šafránu. Pokud o nich uvažujete, určitě si s koupí pospěšte.
Prodejci v HARFASPORTu jsou zkušení specialisté, kteří vás provedou výběrem a poradí ideální řešení. Zákazník je zde vždy na prvním místě.

Kurzy běžeckého lyžování vedené profíky

Pro kvalitní svezení na běžkách doporučujeme se alespoň jednou svěřit do péče profesionálních trenérů. Takto investovaný čas se vám vyplatí, zúročíte ho téměř okamžitě a svezení bude radostnější. A to platí jak pro začátečníky, tak pro zkušené hobíky.
Centrum běžeckého lyžování HARFASPORT spolupracuje úzce jak s jednotlivými značkami, tak s trenéry, a v nabídce má letos kurzy jedno- i dvoudenní, v obou případech spojené s testem běžek. Kurzy vedou zkušení profíci. Klára Moravcová, naše dlouholetá reprezentantka v biatlonu a v běhu na lyžích, a Jan Hásek, který trénoval reprezentace dospělých, U23 i juniorů České republiky v běhu na lyžích. Tento silný tandem vede v HARFASPORTu i seminář o běžkách již 29. 11. Jestli zbylo ještě nějaké místo, zjistíte na webu.


Aktuální termíny akcí a kurzů pro běžkaře v HARFASPORTu

29. 11. 2022 - Seminář o běžeckém lyžování
9.–10. 1. 2023 - Jednodenní kurzy běžeckého lyžování
26.–27. 1. 2023 - Dvoudenní kurz běžeckého lyžování


HARFASPORT
prodejna servis půjčovna bazar

Českomoravská 41
Praha 9
Otevřeno denně 10–20 h


www.harfasport.cz