Vánočními svátky ta pravá zima teprve začíná, ale zdaleka nekončí. Nenechte si ujít jeden z vrcholů nadcházející zimy a buďte s námi na 56. ČEZ Jizerské 50 za zvýhodněnou cenu, která na vás počká až do konce prosince. Jednoduchá online registrace vám nezabere více než pár minut a rozhodně vás nebude dlouho rozptylovat od koled, cukroví a celé vaší sváteční pohody. A co víc, některé ze závodů se již chýlí k naplnění kapacity, tak nezmeškejte možnost vyrazit na ten váš oblíbený! A pokud na Padesátku začnete myslet až v novém roce, své číslo si můžete ulovit online do 29. ledna. Poté se bude možné registrovat pouze na místě, a to jen do naplnění kapacity jednotlivých závodů.


A kolik můžete ušetřit, pokud se zaregistrujete do konce roku?

● ČEZ Jizerská 50 - až 1 080 Kč

● VW Bedřichovská 30 - až 780 Kč

● Jizerská 25 - až 680 Kč

● ČSOB Jizerská 17 - až 780 Kč

● ČT Jizerská 10 - až 330 Kč

● Mini Jizerská Pojišťovny VZP - až 90 Kč


Že už vlastní registraci máte a nevíte si rady s vánočními dárky pro své blízké? Co takhle věnovat pod stromeček dárek v podobě lyžařského zážitku na ČEZ Jizerské 50? Ze závodů různé délky trati i různé techniky si vybere opravdu každý. Dárkový poukaz ve vánoční verzi jednoduše objednáte zde.. Stačí vytisknout, zabalit a máte hotovo!

Závodníci, tým ČEZ Jizerské 50 vám přeje krásné svátky a těšíme se na vás v termínu 9.-12. února 2023 v Jizerských horách. Skol!