Jizerské hory

Bedřichov: na lyžařském stadionu je okruh dlouhý 1 400 m. Do 20 hodin je osvětlen.
Jablonec nad Nisou – Břízky: okruh 2 km s umělým sněhem i osvětlením. Od 3. 1. do 5. 1. byl areál pro veřejnost z důvodu konání nominačních závodů uzavřen. Využití o víkendu by mělo být opět možné.

Harrachov 4.1., foto: Pedro Nuc

Harrachov 4.1., foto: Pedro Nuc

Krkonoše

Harrachov – v centru města na lyžařském stadionu je pravidelně upravován okruh v délce 1,4 km na klasiku a bruslení. Nejlepší podmínky jsou po ránu. Přes den sníh i stopy měknou. Od 5. 1. do 8.1. bude však areál z důvodu konání závodů pro veřejnost uzavřen.
Mísečky- zde se měly konat o víkendu závody, ale kvůli nedostatku sněhu byly zrušeny. Za přírodním sněhem lze vyrazit na Zlaté návrší. U Labské boudy je teplota okolo 0 °C a včera připadlo asi 5 cm sněhu, celkově ČHMÚ udával ráno výšku 30 cm. Stopy však nebudou upravené a na návětrných místech může sníh chybět.
Vrchlabí - Vejsplachy - upraven okruh v délce 1,8 km na klasiku i bruslení. Otevřeno od 8 do 19 hodin. Přes den využíván hodně sportovními oddíly. Večer osvětlen.

Vysočina

Nové Město n. Moravě – od pátku budou i zde probíhat závody, proto bude spodní část tratí uzavřena. Pro veřejnost budou k dispozici pouze horní tratě od 7:00 do 10:30 a od 12:00 do 15:00. Podrobný rozpis najdete v kalendáři na stránkách vysocina-arena.cz
Jihlava: areál Český mlýn má umělý sníh na cca 500 m. Je zde stopa na klasiku i pruh na bruslení. Sníh je vlivem větru a teplého počasí špinavý, ale stále se zde jezdit dá a rolba okruh upravuje.

Ostatní naše hory jsou bohužel bez sněhu a nezbývá než doufat v brzké ochlazení a vydatnou sněhovou nadílku.