Chystáte se absolvovat Jizerskou 50 nebo podobný vytrvalostní závod? Kromě tréninku budete potřebovat i dobře vyladěné tělo na den D, dostatek energie na trati a po skončení závodu i perfektní regeneraci. Bohužel, špatnou výživou či jejím chybným časováním si můžete dost uškodit a potom litovat. Aby tomu tak nebylo, máme pro vás několik výživových tipů, které varují a pomohou.

Čemu se vyhnout a co rozhodně nedělat, abyste si závod užili a zúročili svou přípravu? Poslechněte si rady od specialistů na sportovní výživu a zúčastněte se on-line semináře pod hlavičkou projektu Sportuj lépe.

V semináři prozradíme, jakých chyb se sportovci často dopouštějí a proč se jim vyhnout. Věnovat se budeme nejen sportovní výživě, ale i běžnému jídelníčku. Odpovíme také na vaše případné dotazy. Zúčastnit se můžete na tomto odkaze v pondělí 6. 2. od 17 hodin. Předpokládaná délka je 1 hodina.

Svou účast prosím nahlaste na e-mail poradna@enervit.cz – přihlášeným účastníkům zašleme hodinu před začátkem připomínku s odkazem na přenos. Těšíme se na vás!