Abyste mohli využít téhle štědré nabídky, stačí, aby byl někdo z vaší rodiny s telefonem (třeba i služebním) u O2, nebo mít od O2 internet nebo pevnou linku. A jaké lyžařské slevy že jsou aktuálně k mání?

Skipasy – 30 %

Už teď si můžete vybírat, do kterého ze 14 českých lyžařských středisek vyrazíte vyzkoušet slevu 30 % na celodenní lyžování pro dospělého. V Herlíkovicích, na Ještědu, na Klínovci, v Deštném v Orlických horách a na řadě dalších míst se čeká už jen na sněhovou nadílku.

Vybavení – 15 až 40 %

Tisíce korun můžete ušetřit při nákupu zimního vybavení, pokud využijete následujících slev:

A pozor, už jen do 13. prosince můžete využít slevu 40 % v e-shopu Mojelyze.cz, 20% slevu na oblečení a obuv Columbia nebo ušetřit 40 % při nákupu zimní bundy Nordica v Helia Sport. I tyto slevy najdete na www.o2extravyhody.cz v kategorii Nákupy.

Příprava na sezónu – 20 %

S tupými hranami nebo špatně seřízeným vázáním si to na svahu moc neužijete. Připravte své lyže nebo prkno na sezónu s 20% slevu ve Ski a Bike Centru Radotín nebo v pardubickém Wanted Sportu. Podrobnosti hledejte v kategorii služby na www.o2extravyhody.cz

Jak slevy čerpat

Vyberete si na stránkách www.o2extravyhody.cz výhodu, o kterou máte zájem, a odešlete zdarma SMS s klíčovým slovem. Zpět vám přijde unikátní kód, který stačí ukázat v prodejně, abyste dostali svou slevu. Pro majitele chytrých telefonů je připravena mobilní aplikace, která vám ukáže nejbližší výhody v okolí, cestu k nim a rovnou vám vygeneruje unikátní kód, se kterým můžete slevu čerpat.