Prolistujte si celý časopis NORDIC 11 Market v elektronické podobě!
SWIX NORDIC SKI TEST 2009

Nový běžecký areál Lesná v Krušných horách a uzavřený testovací okruh v něm, šestnáct optimismem i zvědavostí nabitých prominentních testérů ze všech koutů Česka a zhruba stejně početný servisní personál. Přející počasí na sklonku vydařené a na sníh štědré zimní sezóny, dobrá nálada mezi výrobci a obchodníky a přes 60 párů prototypů nových lyží od nich. V druhé polovině března náš časopis zjišťoval na unikátním třídenním swix nordic skitestu 2009, které značky běžeckých lyží budou nejspíš sbírat medailové posty i vévodit prodejním statistikám a proč.
AŤ ŽIJE KRÁL – BĚŽECKÉ LYŽE DNEŠKA

Ačkoli se v segmentu běžeckých lyží už roky nekoná (a popravdě řečeno stěží se dá racionálně očekávat!) nějaká převratná, čelisti k zemi posílající novinka, rozhodně není na místě hovořit o stojatých vodách. Ona na první pohled není ta přehršel detailů, jimiž konstruktéři neustále vylepšují vnitřky prkýnek, aby je učinili ještě rychlejšími, pevnějšími, hbitějšími a flexibilnějšími, příliš dobře vidět.
SWIX NORDIC SKI TEST 2009 VÝSLEDKY

Vyberte si ty pravé lyže ze 45 modelů v kategoriích Classic Race, Classic Sport, Classic Nowax, Skate Race a Sport.
POROVNÁNÍ SKLUZNOSTI BĚŽECKÝCH LYŽÍ

v rámci NORDIC Skitestu v Lesné v Krušných Horách i testování skluznosti u nejnovějších závodních a sportovních běžeckých lyží. Pokud máte ambice se co nejvíce zlepšovat a šetřit svoje síly při běhu na lyžích, tak byste tuto oblast při výběru nových lyží měli zohlednit.
PŘEHLED BĚŽECKÝCH LYŽÍ A BOT

Co je nového ve vybavení pro běžecké lyžování? Kompletní přehled vybavení dostupného na českém trhu, to je 347 popsaných modelů lyží od 9 značek a 270 popsaných modelů bot od 9 značek.

A mnoho dalšího najdete v aktuálním NORDIC 11 Market!

Časopis NORDIC se zajímavými balíčky objednávejte zde!