Dynamics je určen pro lidi, kteří jsou neustále v pohybu a hledají materiál, který ideálně kombinuje odolnost proti větru a vodě s odváděním potu. Lehký jako pravé závodní oblečení, ale teplý dost na to, abyste nemuseli oblékat další teplejší vrstvy a mohli v klidu a komfortně trénovat celý den. Co je to vlastně Dynamics? Dynamics v sobě obsahuje to, co vývojáři od Salomonu nazývají Smartskin konstrukce, tedy kombinace tkanin umístěných strategicky tak, aby regulovaly teplotu a zároveň neomezovaly v pohybu. Tkaniny jsou spojeny bezešvou technologií UST, která zabraňuje tření a oděrkám na namáhaných místech. Dalším konceptem je Motion Fit. Oblečení se díky svému střihu pohybuje tam, kam se pohybujete vy, takže je pohodlnější a zároveň odolnější.

Dynamics Jacket

Bunda určená pro běžecké lyžování se vyznačuje několika detaily, které jste vždy na svém oblečení chtěli mít. Chytrý systém větrání, který umožní bundu zcela rozepnout, aniž by její okraje poletovaly kolem. Lehký vnitřní límec, strategicky umístěné větrací otvory nebo nastavitelné lemy rukávů, to vše činí bundu Dynamics univerzální pro široké rozpětí teplot a sportů.


Dynamics Pant

Softshellové kalhoty vhodné pro běžecké lyžování mají předtvarovaná kolena a lepené švy, které poskytují maximum pohodlí. Lehké, dvojitě tkané materiály v zadní části zajišťují skvělou prodyšnost a volnost při pohybu. Poloviční zipy na nohavicích usnadní sundávání kalhot i přes obuv. K dostání jsou v dámské i pánské variantě.Nordic Beanie

Při běžeckém lyžování oceníte tuto čepici, která zajišťuje teplo a zároveň výbornou prodyšnost díky žakárové pletenině. Ideální pro každodenní trénink.


Ultra Insulated Belt

Bederní pás se zateplenou hliníkovou lahví (600 ml), která udrží váš nápoj po delší dobu v požadované teplotě. Nyní je navíc lahev chráněna vakem vyrobeným z Thermic PE pěny (vaky na vodu jsou vyráběny bez použití PVC, tudíž během recyklace nevypouští žádné toxické látky). Lahev se velmi snadno drží, manipulace s ní je velmi snadná i za jízdy. Na pásu je použit dvojitý ripstop materiál 210D, který zajišťuje její vysokou odolnost a pevnost. Díky rychlo nastavitelnému opasku si pás snadno a lehce přizpůsobíte svým potřebám.

Nordic Insulated Gloves

Velmi teplé rukavice se zateplením ThinsulateTM a základní voděodolnou úpravou. Na jejich svrchní vrstvu je použit materiál LYCRA®. Rukavice mají krátkou manžetu a stahování na suchý zip umístěné na zápěstí. Dostupné v dámské (specifická grafika) i pánské verzi.


www.amersports.cz