Bude tak odstartován již 4. ročník Poháru Beskydské magistrály. Závodit se bude v 10 kategoriích od těch nejmladších až po nejstarší, a to na tratích o délce 1 až 10 km. Na vítěze čekají zajímavé věcné ceny, takže neváhejte, zaregistrujte se na www.beskydska-magistrala.cz a přijeďte 9. 3. na Pustevny! V létě pak na tuto běžeckou akci bude tradičně navazovat cyklistický závod, na kterém se dozvíme i celkového vítěze Poháru Beskydské magistrály pro rok 2013. Ten bude stanoven součtem výsledků z obou závodů.

Více informací najdete na www.beskydska-magistrala.cz.
V BESKYDÁCH NEMUSÍTE JEN ZÁVODIT

Na běžky můžete do Beskyd přijet i jen tak. Předtím, než se rozhodnete, do které části Beskyd se vydat, můžete se podívat na nové stránky Beskydské magistrály www.beskydska-magistrala.cz. Tam se díky systému GPS on-line sledování sněžných roleb dozvíte, kde jsou trasy čerstvě upravené, díky webovým kamerám zjistíte, jaké kde panuje počasí, a dozvíte se mnoho dalších informací, což vám pomůže v rozhodování, kde se krásně „sklouznout“. Nápomocen vám může být i plánovač běžeckých tras.

Tedy hurá do beskydských stop! A až se vrátíte, můžete své dojmy sdělit ostatním v diskusním fóru.

Projekt Beskydská magistrála byl spolufinancován Moravskoslezským krajem a Evropskou unií v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko 2007-13.

www.beskydska-magistrala.cz