Atomic Skintec je v běžeckém lyžování jediná technologie svého druhu: světově první vysoce výkonná lyže na klasickou techniku, která se používá bez odrazového vosku – tzv. waxless, která je s výměnnými odrazovými zónami. Jorgen Aukland doporučuje Atomic Skintec pro trénink na nejvyšší úrovni.

Jeden jednoduchý pohyb a je připravena

Atomic Skintec je připravena na vyjížďku jen jedním snadným pohybem: lyžař si jednoduše vybere jeden ze dvou různých Skintec modulů – široký modul pro silnější odraz, nebo úzký modul pro rychlejší skluz. Příprava lyže nebyla nikdy jednodušší.


Bezkonkurenční výkon za všech sněhových podmínek

Namrzlá stopa? Jarní sluníčko? Kolísání teploty na dlouhých běžeckých tratích? Univerzální Atomic Skintec drží se všemi sněhovými podmínkami krok díky vyměnitelným modulům. Ty lze vyměnit do několika sekund vždy, když to změna podmínek vyžaduje.
I ti nejzkušenější závodníci jsou ohromeni nekomplikovanou manipulací Atomic Skintec a tím, jaký má dobrý skluz, což je u jiných lyží s protiskluzem zcela neobvyklé: „Je to nejrychlejší bezvosková lyže, kterou jsem kdy použil,“ říká Jorgen Aukland, norský dálkový expert a trojnásobný vítěz Marcialonga. On za pomoci Atomic Skintec trénoval poslední dvě sezóny a stále více lyžařů na profesionální scéně následuje jeho příkladu.

www.amersports.cz