1. a 2. cena: kombinéza Craft Performance XC pro běžecké lyžování

Dvoudílná kombinéza z řady Performance se vyznačuje vysoce elastickým materiálem a ergonomickým střihem. Jednotlivé panely kombinézy jsou k sobě svařeny - tím je zaručen maximální komfort bez nepříjemného tlačení klasických švů. Nízký pas, především v přední části kalhot, respektuje maximálně pohyb při soupaži a netlačí na břišní, již tak dost namáhané, svaly.

Je to ideální oblečení např. na závody laufařského seriálu Ski Tour. Nebo se v ní vydáte na některý závod Worldloppetu, jako je Vasaloppet?

Věříme, že si ještě letos pořádně zalyžujete a užijete si svou výhru. Soutěž probíhá do 31.1. 2014. Tak neváhej a zapoj se!


Soutěžíme tady!
Pro ty, kteří by si chtěli o historii a šíři záběru značky Craft udělat lepší obrázek nabízíme tento medailonek: Craft je jedna z předních firem vyrábějících funkční prádlo a sportovní oblečení. Ve světě sportu je Craft znám nejen svým komfortním funkčním prádlem, které vyvíjí již od 70. let 20. století, ale i dalšími vrstvami sportovního oblečení. Craft byl vůbec prvním iniciátorem celého systému oblékání ve třech na sebe navazujících vrstvách, které chrání organismus před nepřízní počasí i v náročných klimatických podmínkách. Kolekce značky Craft je postavena především na bohaté nabídce funkčního prádla, druhé vrstvy a kompletní sady oblečení pro běžecké lyžování, běh a cyklistiku.

Craft obléká švédský národní tým běžeckého lyžování. Podporujeme i našeho nejlepšího běžce na lyžích Lukáše Bauera.Více na https://craft.vavrys.cz/