Výsledkem je závodní kombinéza s využitím technologie laser-cut (ta ještě nikdy předtím nebyla využita na oblečení pro běžecké lyžování), která na zadní straně a na rukávech vytváří rozsáhlé ventilační plochy pro regulaci tělesné teploty. Prodyšný, tenký a vysoce funkční materiál je použit pro spodní díl kombinézy a zajišťuje vynikající odvod vlhkosti s navozením chladivého pocitu při současném zachování volnosti pohybu.

Schopnost lyžaře pohybovat se bez omezení je rozhodující pro jeho úspěch. Technologie „Moving wings“ (speciální perforovaná tkanina ve tvaru křídel v zadní lopatkové části připomínající křídla) a přetvarované rukávy a nohavice kombinézy PODIUM umožňují lyžaři volnost pohybu a plnou koncentraci na jeho výkon.

Klima v Soči hrálo samozřejmě významnou úlohu při vývoji nového oblečení. Proto ve spolupráci s předními sportovci švédského národního týmu vznikl výzkum teplotních změn, který umožňoval studovat jejich tělesnou teplotu zevnitř. Tato spolupráce poskytla spoustu zajímavých poznatků, které byly využity při výběru materiálu, rozmístění švů a návrhu oblastí pro ventilaci vytvořenou laser-cut technologií.

Konečná verze kombinézy byla testována a schválena mistry světa v běžeckém lyžování Charlotte Kallou a Johanem Olssonem.

Kolekce CRAFT PODIUM zahrnuje Podium kombinézu, Podium bundu, Podium vestu, Podium kalhoty a elastické kalhoty, vše vytvořeno do mírných klimatických podmínek, které lze v Soči očekávat.