Při výběru materiálů pro výrobu lyžařského oblečení jsou pro Maloju nejdůležitější vlastnosti jako: voděodolnost, prodyšnost, tepelná izolace a potřebná elasticita, zajišťující maximální komfort během sportovních výkonů. Řada modelů je vhodných i pro jiné typy sportů a jsou univerzálně využitelné i v jiném ročním období. Celá kolekce pro milovníky běžek je laděna do stejných odstínů barev, aby se jednotlivé kousky daly dobře kombinovat.

Pánská kolekce

Pro závodníky a sportovce tu je vysoce elastický lycrový komplet KunturiM se skvělým sportovním designem. V opravdu náročných větrných podmínkách a chladu obstojí víceúčelová bunda PrincipeM s aktivní membránou XFAST Windstopper®, která dokonale odpuzuje vodu. Skvěle se k ní budou hodit například kalhoty SelvaM, které mají podobné vlastnosti.

Dámská kolekce

Dámy určitě zaujme vesta JoaquinaM z třívrstvého softshellu (vodní sloupec 10 000 mm), s přední vrstvou Vuelty jako speciální ochranou proti větru. V kůži profesionální běžkyně se bude každá žena cítit ve speciálním dresu CampeonaM, který má příjemný odstín modré barvy doplněný designovými prvky v červené a bílé barvě. Dokonalý komfort zajišťuje vysoce elastický lycrový materiál.

www.maloja.cz

www.maloja.de