Jejich hlavním společným cílem je radost z pohybu v přírodě, zejména pak běžecké lyžování a sportovní úspěchy v něm dosažené. V současné době je tvořen zhruba 90 sportovci.

Každý rok je malá část těchto sportovců (ti nejlepší v předešlé sezóně) podporována ze sponzorských prostředků (materiál, oblečení, servis, startovné a ubytování na závodech, soustředění). Cílem takto podporovaných sportovců je obsadit co nejlepší umístění v závodech v České republice, konkrétně pak v seriálech Ski tour a Stopa pro život.Pro letošní rok byli vybráni Václav Sedláček, kterému se podařilo celou Ski tour vyhrát v loňském roce. Jirka Pliska, jenž patří mezi naše přední závodníky v dálkových bězích již několik let (loni 52. na Jizerské 50). Hynek Kura, který je mladým nadějným juniorem a čerpá z tréninkové spolupráce s Jirkou Ročárkem a pak i Viktor Novotný, který se také již delší dobu pohybuje na špici laufařského pelotonu.

Z žen podporujeme Šárku Zelenkovou a Janu Jetmarovou, obě jsou zkušené dálkové běžkyně, které svými výsledky budou jen a jen překvapovat.Kde nás můžete v nejbližší době vidět?
BoBoloppet 8. 2. 2014

Sledujte počínání Silvini Ski Trab teamu na našich stránkách nebo na facebooku jako naši fanoušci nebo se k partě nadšených sportovců sami připojte na některém ze soustředění a třeba se jednou také dostanete mezi vybrané a podporované sportovce, kteří díky nám dostávají šanci dostat se na vrchol.

www.skitrabmara.webnode.cz

www.facebook.com/…iSkiTrabTeam