„Vždycky jsem věnovala velkou pozornost kvalitě vybavení, které používám,“ říká Marit. Takže při výběru nového dodavatele tréninkového i závodního oblečení pro mne bylo důležité vybrat si partnera, kterému mohu věřit, a který poskytuje požadovanou kvalitu pro zajištění optimálního výkonu. Není tedy náhoda, že moje volba padla na CRAFT. Abych mohla i nadále vyhrávat závody, musím pracovat s těmi nejlepšími, být v nejlepším týmu, mít nejlepší tréninkovou přípravu a závodní oblečení,“ dodává Marit.

Craft je samozřejmě velice potěšen podpisem smlouvy s nejlepší světovou běžkyní na lyžích. „Jsme velmi hrdí na to, že jsme dosáhli této dohody a musím přiznat, že jsem velmi rád, že nám Marit prokázala důvěru. To, že si vybrala nás, dokazuje kvalitní produkt a dobrou práci, kterou děláme. Současně musím zmínit její neuvěřitelný profesionální přístup“, říká Anders Corwin Bristol, obchodní a marketingový ředitel CRAFT Norsko.

Inspirovala se KALLOU
V posledních letech Marit trénovala společně se švédskými hvězdami - Charlotte Kallou, která je součástí kampaní Craft o běžeckém lyžování. Během této doby si lyžařky vyměnily zkušenosti týkající se přípravy a vybavení. Není pochyb o tom, že Marit byla ovlivněna při svém výběru nového dodavatele oblečení.
„Charlotte mi ukázala mnoho z funkčních vlastností oblečení Craft a řekla mi, jak úzce s firmou spolupracuje. Nyní jsem také součástí vývoje a aktivně se budu podílet na testování produktů, na které se již těším,“ dodává Marit.

Důležitá část procesu vývoje
Bývalý lyžař švédské reprezentace běžeckého lyžování, olympijský vítěz ve sprintu Björn Lind je zodpovědný za kolekci běžeckého lyžování Craft a má velké plány pro spolupráci s Marit.
„Pro nás je důležité spolupracovat s nejlepšími sportovci s cílem vyvinout to nejlepší oblečení. Elitní sportovci tráví mnoho hodin v tréninkovém oblečení a mají obrovské požadavky, pokud jde o funkčnost a pohodlí. Používáme jejich zpětnou vazbu ve vývoji našich návrhů, technologií i kvality. Marit bude hrát v tomto procesu důležitou roli,“ říká Björn Lind.