Zkuste LEKI i vy a zakousněte se do stopy se systémem Trigger Shark. Ten přináší optimální spojení hole s rukavicí a maximální přenos síly v pohybu. Zároveň zajišťuje naprosto komfortní připnutí a odepnutí hole. Prostá poutka jsou nahrazena pásky na suchý zip, které se navléknou přes rukavici a malé poutko se pak zahákne na zobáček u madla hole. Nejjednoduššího užívání lze dosáhnout s kompletem holí a rukavic LEKI, které jsou důkladně kompatibilní.

Reprezentaci v patách

Pro ty nejnáročnější připravilo LEKI kombinaci holí a rukavic nejvyšších kvalit. Hole LEKI Strike Carbon ze 100% karbonu té nejvyšší kvality doplněné o závodní úzký košíček. Rukavice Shark Racing mají membránu Windstopper softshell pro vynikající odvod potu a ochranu proti nepřízni počasí.
Levně a kvalitně, sen každého rekreačního běžkaře

Pokud patříte mezi rekreační běžce na lyžích, kteří se nebojí vychutnat si i krásy okolí a nehoní jen kilometry, pak jsou pro Vás hole Tour cross jasně nejlepší volbou. Krásně se dají kombinovat s modelem rukavic Shark XC, které jsou také opatřeny systémem Trigger S. Windlocker softshell zajišťuje skvělou ochranu proti mrazu.
Zlatá střední cesta

Hole Carbon comp jsou jedny z nejprodávaněj­ších, a to z prostého důvodu. Jsou neuvěřitelně lehké, mají perfektní tvrdost a přitom velice zajímavou cenu. Složení je kompozitní karbon v poměru 60% karbonu a 40% skelného vlákna. Rukavice Shark Cruiser byly oceněny prestižní cenou European Ski Award. Jejich vlastnosti zajišťují perfektní ochranu před zimou a zároveň výborný odvod potu.www.leki.czChcete vyhrát závodní komplet hole a rukavice Leki? Soutěžte zde.