„Radši bych uspěl celkově do třetího místa a třeba jeden individuální závod, kdyby se povedl do tří, tak by to bylo dobré. Kilometrově i hodinově nemám najeto míň, a když vydrží zdraví, měl bych vydržet s nejlepšími,“ řekl.

Nejpočetnější česká formace SILVINI MADSHUS teamu se chystá postavit na start hlavního závodu v počtu 60 závodníků v čele se Standou Řezáčem. V týmu se začíná mísit nervozita, netrpělivost, nadšením a očekávání před startem Jizerské 50. Letos to platí dvojnásob, po loňské nevydařené zimní sezóně.

Veškerá příprava byla tedy v poslední době směřována k druhému lednovému víkendu. Téměř celý tým, díky dobrým sněhovým podmínkám, se společně připravoval na Bedřichově a na tratích Jizerské 50. Stanislav Řezáč, po ne úplně vydařeném vstupu do sezóny, dal o vánočních svátcích přednost klidnému tréninkovému prostředí. Odcestoval za individuální přípravou do Rakouska na Tauplitz, následně do oblíbeného tréninkového centra, do Obertilliachu.

Cílem celého týmu je umístění do 10. místa v celkovém hodnocení seriálu Swix Ski Classics. Stanislav Řezáč sní o umístění v top 10.

www.silvini.com