V první sezóně dosáhl Team Pioneer Investmens nemalých úspěchů, když se mu podařilo obsadit 9. místo v kvalifikaci teamů. Mezi nejlepší individuální výsledky patřilo jednoznačně 4. místo Adély Boudíkové v Prologu, 6. místo Evy Vrabcové Nývltové na Birkebeineruu, 9. místo Adély v LaSgamedě, 10. místo Lukáše Bauera v Birkenbeineru a 11. místo Adély Boudíkové na Vasově běhu. Lukáš Bauer hodnotí dosavadní výsledky svého týmu velmi pozitivně a považuje je za skvělý odrazový můstek do další sezóny. Přiznává však, že za každým úspěchem stojí tvrdý trénink a dřina a v neposlední řadě i správná sportovní výbava, bez které by se žádný vrcholový sportovec neobešel. Team Lukáše Bauera proto vsadil na osvědčené kvalitní a technicky propracované funkční oděvy švédské značky Craft, se kterou Lukáš Bauer velmi úzce spolupracoval již od olympiády ve Vancouveru.

„V momentě, kdy jsem přišel s myšlenkou založit tým pro dálkové běhy, byl pro mne Craft jednoznačně první volbou. Během několikaleté spolupráce jsem si na vlastní kůži ověřil, že jsou to naprosto špičkové materiály, co se týká funkčního prádla i svrchního oblečení. Vždy razím cestu, že s čím jsem spokojený já, tak to potom doporučuji dál. Nikdy bych se nespojil s nějakou značkou, aniž bych jí nedůvěřoval,“ pochvaluje si spolupráci Lukáš Bauer spolu se svým týmem Team Pioneer Investmens.

„Spodní prádlo Craft řadím na nejvyšší možnou příčku. Oblíbil jsem si také jejich péřovou bundu, kterou využiji i na běžné nošení,“ říká jeden ze závodníků týmu Lukáše Bauera Ondřej Horyna.

Jejich kolegyně Eva Vrabcová Nývltová jako správná žena naopak oceňuje kromě funkčních vlastností také vzhled jejich oděvů. „V oblečení Craft se mi jezdí výborně. Rozhodně splňuje nároky na komfort, který já jako sportovec maximálně ocením. Líbí se mi také jejich výjimečný design,“ uzavírá Eva Vrabcová Nývltová.