V sobotu 29. 8. se konal 4. ročník výjezdu na Šerlich se startem v Orlickém Záhoří. 10kilometrovou trať zvládl nejlépe obhájce loňského vítězství Stanislav Řezáč (Silvini Madshus team), který se odpoutal od svých pronásledovatelů ještě před prémií na Bedřichovce a do cíle dojel v novém traťovém rekordu 28:21 s náskokem 44 vteřin před druhým Ondřejem Horynou (Team Pioneer Investments) a 47 vteřin před třetím Adamem Fellnerem (Atlas Excavators). Také mezi ženami obhájila loňská vítězska Kateřina Smutná (Team Santander) v čase 31:45 o 2 minuty 35 vteřin před Adélou Boudíkovou (Atlas Excavators) a 5 minuta 12 vteřín před třetí Annou Sixtovou (Ski Klub Jablonec).

Na neděli 30. 8. přichystali organizátoři z Moravského Skimaraton Klubu výjezd ze Starého Města pod Sněžníkem na Kladské sedlo. 9 km s převýšením 297 metrů zvládl nejrychleji Jiří Ročárek (Atlas Excavators) o před týmovým kolegou Adamem Fellnerem a třetím Václavem Sedláčkem (Silvini Madshus team). První ženou v cíli byla Adéla Boudíková (Atlas Excavators) před Annou Sixtovou a Terezou Hujerovou (obě Ski Klub Jablonec).

Nedělní vítězové Ročárek s Boudíkovou si tak upevnili průběžné vedení po 6 z 8 závodů seriálu. Stejně tak upevnili vedení mezi týmy pro Atlas Excavators.

Seriál Silvini Skiroll Classics pokračuje o víkendu 13. září 2015 výjezdem ze Špindlerova Mlýna na Špindlerovku.