Doposud se uskutečnily tři závody, při nichž se na startovní čáře sešlo více než 400 závodníků. Každý běh provázela spousta úsměvů, zábavy a pozitivních vibrací! Stále je ještě dost času, abyste začali trénovat a přihlásili se do příštích závodů v jednom z nejlepších středisek v Evropě – v polských Jakuszycích, které jsou vzdálené jen 4 km od Harrachova.

Během každé akce Salomon Nordic Sunday můžete využít tréninkové hodiny s instruktorem školy Salomon Nordic School. V servisu Salomon Nordic Service jsou pro vás připraveny informace o běžkách, běžeckých botách, hůlkách a dalším vybavení. V půjčovně na vás čeká speciální bonus a také vám zde poradí ve všech otázkách, týkajících se běžeckého lyžování.

Můžete vyzkoušet jednu ze 30 kategorií – pro děti, juniory, dospělé, seniory i rodiny – a dva různé styly na tratích dvou délek. Zajišťujeme profesionální časomíru, občerstvení na trase a hodnotné ceny. Každý závodník může v losování po skončení akce vyhrát lyže Salomon, monitor srdeční frekvence Suunto nebo některou z dalších více než 20 cen. Nemusíte tedy vyhrát závod, a přesto si můžete domů přivézt cenu.

Veškeré informace najdete i v češtině na:
www.sns-nartybiegowe.pl a www.amersports.cz

Příští závody:

  • 14. února (speciální akce ke svátku sv. Valentýna!)
  • 28. února
  • 14. března
  • 28. března
  • 4. dubna (finále!)

Místo:

Středisko běžeckého lyžování „Bieg Piastów“ Szklarska Poreba – Jakuszyce, Polsko – 4km od Harrachova!