Od středně zateplených až po závodní. Maloja klade při výběru materiálů důraz především na funkčnost, elasticitu, voděodolnost, prodyšnost a maximální komfort během výkonu. Spousta modelů je vhodných i pro jiné typy sportů a jsou univerzálně využitelné po celý rok. Celá kolekce je již tradičně laděna do stejných odstínů barev, aby se jednotlivé kousky daly dobře kombinovat.

Tip pro muže

Pro rekreační běžce a nenáročné sportovce nabízí Maloja víceúčelovou bundu MuntacM, která vás díky technologii Stormshell+ ochrání v opravdu náročných větrných podmínkách a díky technologii MitiTech Thermal zabrání chladu zvenčí, nechybí ani autolock zip systém, který zabraňuje nechtěnému rozepnutí. V kompletu budou perfektně ladit například s modelem elastických kalhot ClozzaM, které jsou vyrobeny za použití stejných technologií. Trojvrstvý softshell materiál zároveň zajišťuje u obou výrobků perfektní prodyšnost a udrží tak skvělou provozní teplotu. Oba modely jsou středně zateplené a jsou nabízeny v několika barevných kombinacích.

5 090 Kč


Tip pro ženy

Dámy určitě osloví skvěle zpracovaná běžecká lehká bunda SellaM vyrobená za použití technologie Stormshell+, tedy třívrstvého materiálu, který v kombinaci s MitiTech Thermal tvoří skvělé podmínky pro běh na lyžích. Jako užitečný doplněk nelze opomenout funkční kapuci a samozřejmostí je i systém zipů autolock. Bundu lze do kompletu krásně doplnit kalhotami GulasM, které jsou tvořeny z vysoce prodyšného materiálu a mají téměř totožné vlastnosti jako bunda SellaM. Kalhoty se dají využít jak na běhání, tak na jiné sportovní aktivity. Na zadní části kalhot najdeme pruh s hvězdami, který ještě umocňuje jejich skvělé designové provedení. Oba modely mají zateplení, a tak vám nebude zima ani v nejchladnějších dnech nebo při pomalejším tempu.

4 790 Kč


www.maloja.cz