Ten přináší optimální spojení hole s rukavicí a maximální přenos síly v pohybu. Zároveň zajišťuje naprosto komfortní připnutí a odepnutí hole. Prostá poutka jsou nahrazena pásky na suchý zip, které se navléknou přes rukavici, a malé poutko se pak zahákne na zobáček u madla hole. Nejjednoduššího užívání lze dosáhnout s kompletem holí a rukavic LEKI, které jsou důkladně kompatibilní.

LEKI Nordic Race Shark

LEKI Nordic Race Shark

Přibližte se reprezentantům

Pro ty nejnáročnější připravilo LEKI kombinaci holí a rukavic těch nejvyšších kvalit. Hole LEKI Strike Carbon ze 100% karbonu té nejvyšší kvality doplněné o závodní úzký košíček. Rukavice mají membránu Windstopper softshell pro vynikající odvod potu a ochranu proti nepřízni počasí.


Strike CarbonNordic Race Shark

Nordic Race Shark

Bezkonkurenční poměr cena/výkon

Pokud patříte mezi rekreační běžce na lyžích, kteří se nebojí vychutnat si i krásy okolí a nehoní jen kilometry, pak jsou pro vás hole LEKI CC 2.6 Carbon jasně nejlepší volbou. Krásně se dají kombinovat s modelem rukavic Nordic Trail Shark, které jsou také opatřeny poutkem Trigger Shark. Navíc se dají použít i na mnoho dalších sportů jako Trail running nebo Nordic walking.


CC 2.6 CarbonNordic Cruise Shark

Nordic Cruise Shark

Pevné, lehké, cenově dostupné

Hole LEKI Carbon comp jsou jedny z nejprodávaněj­ších, a to z prostého důvodu. Jsou neuvěřitelně lehké, mají perfektní tvrdost a přitom velice zajímavou cenu. Složení je kompozitní karbon v poměru 60 % karbonu a 40 % skelného vlákna. Rukavice Cruise Shark s integrovaným systémem Shark Loop a Nordic Comfort Fit přicházejí ve sportovním provedení pro všechny ambiciózní víkendové běžkaře a začátečníky.


Carbon Comp
Kompletní výběr holí i rukavic najdete na:
www.leki.cz