Sobotní stíhací závod suverénně ovládl Martin Fourcade (FRA), druhý do cíle dojel Anton Šipulin (RUS) a třetí místo na cílové čáře vybojoval Fillon Maillet (FRA).

Naši dosáhli skvělých výsledků. Jediným smolařem byl dnes Ondřej Moravec, který upadl na ledové plotně a zlomil pažbu malorážky. Na náhradní zbrani, kterou Ondřej dostal, neměl podle svých potřeb seřízená nástřelu mířidla, takže byla velká loterie, zda zasáhne terč. Hned v další položce vleže zaznamenal 5 chyb, ale poté na trati dostal informace, jak mířdila seřídit. Ondra se ze slibné osmé startovní pozice propadl na 50. místo, závod však nezvdal a diváci jeho snahu a bojovnost ocenili bouřlivým potleskem. Skvěle poskočil pořadím Michal Krčmář, který dosáhl na 10. místo.

Michal Šlesingr na trati letěl, statistiky zaznamenal třetí nejrychlejší běžecký čas a celkově 19. místo. O příčku hůře skončil Jaroslav Soukup, který během 4 položek nezasáhl pouze jeden terč. Jardovi závody před domácím publikem sedí a daří se mu hlavně střelecky.

V ženách vyhrála také reprezentantka Francie, a to Anais Chevalierová, druhá za ní doběhla Dorothea Wiererová a třetí Ruska Taťána Akimovová.

Nejlepší z našich žen byla Gabriela Koukalová, která nezasáhla tři terče, ale skvělým během, pátým nejlepším ze všech žen, se posunula na osmé místo. Pořadím se po pátečním sprintu posunula také Veronika Vítková, která s dvěma chybami skončila závod na perfektním 12. místě. Eva Puskarčíková doběhla na 26. místě s třemi chybami, ale rychlopalbou na položkách ve stoje.