Termoprádlo je vyrobeno ze špičkových funkčních materiálů, vyniká anatomickým střihem a klade důraz na detaily. Oblečení Sensor vás zkrátka zahřeje nejenom na těle, ale i na duši.

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního oblečení, termoprádla a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice. Jako první získala licenci firmy Dupont na termoprádlo Coolmax, první zavedla ploché švy do celé kolekce, patří jí primát v použití bonded technologie ve zpracování úpletu.

Sensor pro vás vyrábíme v Bystřici pod Hostýnem. Právě tam, přímo pod Svatým Hostýnem, se rodí 5x týdně naše výrobky. Mohli jsme je nechat šít v Číně, mohli jsme je přepravovat přes půl planety lodí pod liberijskou vlajkou s filipínskou posádkou, ale my si to prostě rádi děláme složitější. Sensor vyrábíme v Bystřici pod Hostýnem, protože máme pocit, že žít a pracovat v České republice dává smysl!


Více o funkčním prádle Sensor na www.sensor.cz