Prodejna slaví letos 20 let a při této příležitosti přichází mnoho dalších výhod. Mezi ty největší patří nově zrekonstruovaná prodejna, ve které lze nyní nakupovat celoročně vybavení na sjezdové lyžování, běžkování i cyklistiku. Zvětšení prostoru umožnilo prodejně rozšířit své kapacity, a tak Harfasport nabízí ještě větší škálu produktů než dříve. Prodejna má nyní nový moderní design, jenž byl inspirován zejména špičkovými obchody v alpských horských střediscích. Kromě toho přichází s novým vzhledem webových stránek a zákaznické karty, kterou si mohou zákazníci jednoduše vyměnit na prodejně, za což obdrží slevu!

Speciálka na běžecké lyžování

Vybavení pro běžecké lyžování si v Harfasportu najde každý dle svých preferencí a výkonnosti. Produktů z nových kolekcí od předních značek na trhu, mezi něž bezpochyby patří rakouské špičky Atomic a Fischer či francouzští lídři Salomon a Rossignol. Vybírat v Harfasportu mohou rekreační běžkaři, kteří se rádi po cestě kochají zimními panoramaty, sportovní nároční lyžaři, ale i ostřílení profesionálové. Sortiment v Harfasportu splní očekávání jak běžkařů, kteří preferují klasiku, tak těch, co holdují bruslení. V nabídce jsou samozřejmě i kombi lyže a boty. Ve prodejně zákazníci mohou nechat své běžky řádně oservisovat (všechny typy běžek), navštívit jednu z největších půjčoven zimního sortimentu v ČR, nebo si schovat své běžky přes léto v úschovně, aby se doma nepletly pod nohami.

Prodejna Harfasport – běžky a vybavení na běžecké lyžování

Salomon a vázání Prolink

V nové kolekci představuje Salomon poprvé systém vázání Prolink „s dvěma drážkami“, díky čemuž je kompatibilní s konkurenčním systémem NNN. Výrobce Salomon chce do budoucna nadále nabízet systém SNS (jedna drážka), stejně jako Prolink. Veliká výhoda typu Prolink je v možnosti využití jednoho vázání pro různé velikosti bot. Dále by měly být nové podešve bot měkčí a v těsnějším kontaktu s vázáním a tedy lyží. Vázání a boty Prolink naleznete v Harfasportu!

Konec s voskováním lyží u mnoha modelů

Již několik let se objevují běžky s tzv. stoupacími pásy, které usnadnily mnohým běžkařům práci, jelikož je zachránily od „alchymie“ aplikace stoupacích vosků a klistru. Tento trend se více a více rozšiřuje a najdete ho u stále většího počtu modelů na klasiku. Přijďte se na ně podívat do Harfasportu, kde běžky se stoupacími pásy naleznete od výrobců Atomic, Salomon a Rossignol.

Těší se na vás největší speciálka lyží a kol v České republice!

www.harfasport.cz