Salomon AGILE 250 BELT - recenze (mini test) z 31.03.2021 - Běžky.net
Vložil: kumuzungi | Ročník: 2021 | Doba užívání: týden
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

Běhání je velmi oblíbeným sportem posledních let, kterému se věnuje stále více lidí. Jedná se o velmi příjemnou a jednoduchou aktivitu, u níž se jednoduše sledují výkony. A právě při této aktivitě je výhodné pořídit si ledvinku, do níž se vlezou všechny nezbytné potřeby a nezavazí při pohybu. Mezi vhodné ledvinky právě pro tento účel patří i model AGILE 250 BELT od společnosti Salomon. Tato lehká, praktická a nenápadná ledvinka je skvělým pomocníkem, který pojme několik potřebných předmětů, a také měkkou láhev na vodu (odnímatelná součást ledvinky) přizpůsobenou rozměrům ledvinky.

Výhodou ledvinek je optimalizovaná velikost, která se minimalizuje na potřeby spojené s daným sportem, a také možnost uvolnit si záda či ramena. K sehnáni jsou různé typy outdoorových ledvinek určených na dlouhé túry, které jsou příjemné, aerodynamické a lze do nich instalovat láhev s pitím nebo na ně dokonce zavěsit hůlky. Pro aktivnější sportování, kam se vedle běhu řadí i cyklistika, se používají maloobjemové ledvinky, jejichž úkolem je zajistit dostupnost potřebného úložného prostoru a současně dosáhnout zcela volného pohybu.

Zkušenosti s užíváním produktu

Používání ledvinky AGILE 250 BELT je velmi jednoduché a příjemné. Ledvinka je vyrobená z nesavého lehkého materiálu s pohodlným vyztuženým pásem. Délku pásu, resp. obvod pasu je možné nastavit díky zabudovanému systému, pás je vyztužený po celé délce, takže je měkký a nezařezává se do zad ani při delším běhu.

Ledvinka je opatřena dvěma kapsami – první je určena na měkkou 250 ml láhev, která postupně ztrácí na objemu. Kapsa na láhev se zapíná na zip, a kromě láhve se do ní vejdou pouze drobnosti, je lepší ji však nechat prázdnou, jelikož předměty mohou při vyndávání láhve vypadnou (je možné ji však použít například na malý svazek klíčů). Druhá kapsa je v zadní části ledvinky (pásu). Tato kapsa je strečová, takže riziko, že z ní něco vypadne, je minimální.

Objem kapsy dovolí umístění láhve a několika drobností (mobilní telefon a peníze) větší předměty do ledvinky nedostanete (i s většími typy mobilů může být problém, ale měly by se do ní pohodlně vejít). Pokud pás ledvinky správně utáhnete, drží na těle pěkně, na kluzkých tkaninách má ovšem někdy tendenci se v zádové oblasti po látce posouvat, to lze ovšem vyřešit vhodným oděvem. Celkově je ledvinka vhodným doplňkem, který splní všechny potřebné funkce, které od ní očekáváte - schováte do ní vše potřebné a při běhu nepřekáží.

+ plusy

  • Pohodlný materiál a snadné uživání
  • Dvě dostatečně velké a praktické kapsy
  • Kvalitní materiál

- mínusy

  • Klouzavost na některých druzích látek

Diskuze: Salomon AGILE 250 BELT

K recenzi nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.