Val di Fiemme - tématické články - Běžky.net

MS Val di Fiemme: Švédové se dočkali na padesátce zlata, Bauer byl 16., Magál 20. a porazili Northuga

0

Napínavou bitvou na 50 km klasickým stylem vyvrcholil světový šampionát ve Val di Fiemme. Zlato vybojoval po více než třicetikilometrovém úniku Johan Olsson. Češi byli vidět na špici, v závěru však nevydrželi. Lukáš Bauer skončil s minutovým odstupem 16., Jiří Magál byl 20., Martin Jakš 26. a Ondřej Horyna 46. s dvanáctiminutovou ztrátou.

Ženská štafeta dojela v lese norských vlajek dvanáctá

0

Česká ženská štafeta obsadila v závodě na 4 x 5 km dvanácté místo. Vzhledem k reálné situaci a obavám o výsledek to je solidní umístění, stejné jako na olympiádě ve Vancouveru 2010. Na posledním mistrovství světa v Oslu 2011 ženy štafetu ani nepostavily. Podle očekávání triumfovalo v lese norských vlajek podél trati norské kvarteto Weng, Johaug, St...

Rychlé patnáctce v teple vládl Northug. Všichni Češi ve třicítce.

0

Deset stupňů bylo na tratích v Lago di Tesero při dnešní volné patnáctce mužů. Pro první zlato tady si doletěl Petter Northug jun. A Češi? Bauer 19., Razým 23., Magál 27. a Jakš 30. Jak závodníci komentovali svůj výkon, jak je hodnotí trenér Petrásek a jak se chystají na páteční štafetu?

Týmový sprint běžců je zatím nejúspěšnějším českým představením na šampionátu

0

"Finále a osmý místo je dobrý, šesté místo by byl úspěch, po kterém jsem toužil a medaile něco navíc," hodnotil české vystoupení v týmovém sprintu na 6 x 1,5 km volně Dušan Kožíšek, už dvojnásobný držitel bronzové medaile z této disciplíny na mistrovství světa. "Já jsem to líp neudržel," říkal pak jeho zdejší parťák Aleš Razým.

MS Val di Fiemme 2013: Skiatlon se nevydařil

0

Před deseti lety tady zahájil Lukáš Bauer šampionát sedmnáctým místem na klasické patnáctce. A dnes? Ve skiatlonu na 15 + 15 km skončil třiadvacátý. A zvažuje další starty. Martin Jakš skončil 27., Jiří Magál 30. a Ondřej Horyna 65.
Jak hodnotí svoje výkony?